Sprzedaż szaf, regałów i biurek

internetowy salon meblowy

W naszej ofercie można znaleźć: biurka, garderoby, komody oraz kredensy, lustra, ławki, a także stoliki, łóżka oraz krzesła. Nasz internetowy salon meblowy oferuje najwyższej jakości produkty, takie jak: materace, narożniki, półki oraz regały, a także stojaki na płyty CD i filmy. W sprzedaży są także toaletki.

Płótno bawełniane

Płótno bawełniane

W naszym sklepie znajdziesz wyposażenie przemysłu tekstylnego i odzieżowego w postaci tkanin o zróżnicowanych parametrach, dzięki którym możliwe będzie przygotowanie różnorodnych elementów. Zajmujemy się produkcją wyrobów włókienniczych, wśród których znajdziecie zarówno delikatny batyst, jak również grube płótno bawełniane. Znajdziecie u nas wiele materiałów o zróżnicowanej strukturze, kolorystyce, niejednolitych splotach, a także różniących się grubością i wykończeniem. Zapraszamy do kontaktu

Profesjonalna aranżacja wnętrz

Projektowanie wnętrza

Wykonujemy profesjonalne projektowanie wnętrz. Warszawa jest dynamicznie rozwijającym się miastem, gdzie powstaje coraz więcej budynków użytkowych i mieszkalnych. By uzyskać głębię i unikalność danego wnętrza warto wykonać indywidualny projekt aranżacji wnętrza Państwa lokalu czy domu. Projektowanie wnętrza w Warszawie i okolicach zapraszamy Cię do kontaktu z naszym architektem, który przygotuje i wyceni projekt Państwa aranżacji. Możecie Państwo zapoznać się z naszym portfolio, które jest dostępne na stronie naszego biura.

Biuro handlowe

Sztuczne żywopłoty

Zieleń potrafi zwiększyć atrakcyjność każdej przestrzeni. Niemniej, żeby jej estetyka wciąż była taka sama, trzeba poświęcić wiele czasu i pieniędzy na jej utrzymanie. Idealnym zamiennikiem są sztuczne żywopłoty, mech i inne rośliny. Do ich zalet można zaliczyć trwałość, idealny oraz niezmienny kształt.

Sklep online ze starociami

Antykwariat online

Nawet miłośnicy staroci idą w dzisiejszym świecie z duchem czasu, dlatego powstał nasz antykwariat online. W naszym sklepie proponujemy szeregi katalog produktów, pochodzących z różnych okresów historii. Posiadamy dokumenty i akty dotyczące Warszawy oraz książki o różnorodnej tematyce - zarówno biograficzne, jak i historyczne, naukowe czy beletrystyczne. Znajdziesz u nas także stare pocztówki i fotografie. Proponujemy wybór plakatów i grafik pochodzących z okresu Polski ludowej i dawniejszych czasów.

Zawiasy do mebli

Zawiasy do mebli

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, prowadzącej sprzedaż akcesoriów do mebli oraz elementy montażowe. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zawiasy do mebli, które pozwalają na stworzenie funkcjonalnych i trwałych szafek. Prezentujemy modele różnego typu, w tym także samodomykające.

Urządzenia do warsztatów

profesjonalne narzędzia pneumatyczne

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się między innymi profesjonalne narzędzia pneumatyczne. Dostępne produkty są bardzo wytrzymałe i przede wszystkim proste w obsłudze. Z pewnością sprawdzą się w pracach zarówno budowlanych, jak i remontowych czy też podstawowych czynnościach warsztatowych.

« 1 2