Organizacja pogrzebów w Rybniku

Zakład pogrzebowy Rybnik

Zakład pogrzebowy Orcus w Rybniku działa od 1980 roku. Profesjonalnie przygotowujemy zmarłych do pochówku, organizujemy ceremonie we wszystkich obrządkach religijnych i świeckie. Transportujemy zmarłych całodobowo z miejsca zgonu. Świadczymy przewozy na terenie Polski i z zagranicy. Rezerwujemy sale na stypy.

Zawiadomienia ślubne

Zaproszenia na ślub i wesele

Prezentujemy Państwu niepowtarzalne zaproszenia na ślub i wesele, które z pewnością zachęcą zaproszonych gości do przyjazdu na tę jakże ważną uroczystość. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie zachwycenie gości jeszcze przed rozpoczęciem się ślubu. Pozytywne emocje gwarantowane. Jesteśmy pewni, że to właśnie dzięki odpowiedniej szacie graficznej i oryginalnej treści możliwe będzie wykonanie doskonałych projektów. Nasze produkty są profesjonalnie i precyzyjnie wykonane. Mogą stanowić doskonałą pamiątkę.

Akcesoria liturgiczne

Paschał woskowy

Świeć swoim blaskiem na Wielkanoc i zaskocz bliskich dziełem sztuki prosto z naszej pracowni. Nasz 'Paschał woskowy' to niezwykła kolumna światła, która swoją oryginalnością odmieni nietuzinkową dekorację wielkanocną. Ręcznie robione, pieczołowicie zdobione, wypełnione woskowym blaskiem paschały to doskonałe dopełnienie świątecznej atmosfery. Każda świeca jest dziełem sztuki i symbolem odrodzenia, który wprowadzi w Twoje wnętrza prawdziwie świąteczny nastrój. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz, jak wyjątkowy może stać się Twój dom dzięki naszemu paschałowi woskowemu. Niechaj Wielkanoc w Twojej przestrzeni rozjaśni się wyjątkowym blaskiem. Świętuj z klasą!