Drobne przedmioty sakralne

dewocjonalia religijne

Służące do ciągłego kontaktu z Bogiem małe przedmioty jak dewocjonalia religijne przypominają nam o modlitwie i chronią przed złem. W ofercie naszych rękodzieł posiadamy wyjątkowo piękną biżuterię. Specjalne bransoletki przypominające o odmawianiu różańca oraz srebrne łańcuchy z zawieszką dopełnią stylizację każdego wierzącego.

Organizacja pogrzebów w Rybniku

Zakład pogrzebowy Rybnik

Zakład pogrzebowy Orcus w Rybniku działa od 1980 roku. Profesjonalnie przygotowujemy zmarłych do pochówku, organizujemy ceremonie we wszystkich obrządkach religijnych i świeckie. Transportujemy zmarłych całodobowo z miejsca zgonu. Świadczymy przewozy na terenie Polski i z zagranicy. Rezerwujemy sale na stypy.

Zawiadomienia ślubne

Zaproszenia na ślub i wesele

Prezentujemy Państwu niepowtarzalne zaproszenia na ślub i wesele, które z pewnością zachęcą zaproszonych gości do przyjazdu na tę jakże ważną uroczystość. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie zachwycenie gości jeszcze przed rozpoczęciem się ślubu. Pozytywne emocje gwarantowane. Jesteśmy pewni, że to właśnie dzięki odpowiedniej szacie graficznej i oryginalnej treści możliwe będzie wykonanie doskonałych projektów. Nasze produkty są profesjonalnie i precyzyjnie wykonane. Mogą stanowić doskonałą pamiątkę.

Dekoracja sali weselnej

Świeczniki na wesele

Prosta, a zarazem efektowna dekoracja, jaką są świeczniki na wesele tworzy niepowtarzalny klimat oraz dodaje elegancji. W zależności od rozmiaru produktu można umieścić go na stołach, przy tablicy z nazwiskami gości oraz numerami stolików lub koło ścianki na zdjęcia. Produkty te są dostępne w różnych kształtach oraz kolorach, dzięki czemu można dobrać odpowiednie do stylu zabawy, np. klasyczne i bogato zdobione lub nowoczesne i minimalistyczne.