http://fsfoto.pl/

Akcesoria gopro

Jeżeli szukasz profesjonalnych akcesoriów GoPro Hero, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Proponujemy zarówno najlepsze kamery, jak i liczne dodatki, które pozwolą na nagrywanie filmów w każdych warunkach. Dzięki temu dostępny u nas sprzęt sprawdza się doskonale przy wykonywaniu nagrań różnych wyczynów ekstremalnych. Oferowane przez nas kamery mają solidne obudowy, które chronią je przed wilgocią i temperaturami. Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości, dostępny w korzystnych cenach.

Fotografia okolicznościowa

Reportaż z chrztu

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu fotografii okolicznościowej. Dzięki naszym usługom masz możliwość powrotu do wyjątkowych chwil o dowolnej porze i cieszenia się wspomnieniami z rodziną. Prowadzimy profesjonalny reportaż z chrztu, ślubu, porodu czy przyjęć urodzinowych i weselnych.

Akcesoria do sesji zdjęciowej

Statywy fotograficzne

Potrzebne Ci profesjonalne statywy fotograficzne? W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania na miarę swoich oczekiwań. Jeżeli jesteś profesjonalnym fotografem albo robienie zdjęć jest Twoją pasją, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Jesteśmy całkowicie przekonani o tym, że wśród bogatego asortymentu akcesoriów foto znajdziesz coś dla siebie. Dzięki nim Twój sprzęt będzie doskonale wyposażony, co pozwoli Ci na wykonywanie doskonałych i zachwycających ujęć. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Książki online

Księgarnia internetowa

Nasza witryna to obowiązkowy przystanek dla każdego, kto nie może doczekać się jesieni, by godzinami tonąć w lekturze. Księgarnia internetowa to wygodny sposób do nabywania nowych pozycji. Znajdziesz u nas zarówno literaturę dla dzieci, jak i dorosłych: lektury szkolne, pozycje noblistów, kryminały, horrory i inne.

Warsztaty artystyczne dla dzieci w Bytomiu

Warsztaty artystyczne dla dzieci Bytom

Serdecznie zapraszamy na warsztaty artystyczne, gdzie dzieci zainspirowane malarstwem dawnym i współczesnym, będą malowały za pomocą nieoczywistych przyrządów oraz naturalnych, samodzielnie wykonanych barwników. Pomożemy w rozbudzaniu wyobraźni, rozwoju wrażliwości estetycznej i ciekawości poznawczej. Nie czekaj i zobacz co przygotowaliśmy.