http://fsfoto.pl/

Akcesoria gopro

Jeżeli szukasz profesjonalnych akcesoriów GoPro Hero, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Proponujemy zarówno najlepsze kamery, jak i liczne dodatki, które pozwolą na nagrywanie filmów w każdych warunkach. Dzięki temu dostępny u nas sprzęt sprawdza się doskonale przy wykonywaniu nagrań różnych wyczynów ekstremalnych. Oferowane przez nas kamery mają solidne obudowy, które chronią je przed wilgocią i temperaturami. Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości, dostępny w korzystnych cenach.

Fotografia okolicznościowa

Reportaż z chrztu

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu fotografii okolicznościowej. Dzięki naszym usługom masz możliwość powrotu do wyjątkowych chwil o dowolnej porze i cieszenia się wspomnieniami z rodziną. Prowadzimy profesjonalny reportaż z chrztu, ślubu, porodu czy przyjęć urodzinowych i weselnych.

zdjęcia do paszportu

zdjęcia do paszportu

Co kilka lat zmieniają się przepisy dotyczące tego, jak mają wyglądać fotografie do ważnych dokumentów. Odnosi się to także do zdjęcia do paszportu. Nasz personel zna się na nowych regulacjach i stosuje je w praktyce. Jesteśmy w stanie obrobić i wydrukować odbitki nawet w 15 minut, ponieważ wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów.