Dragon Winch

Wciągarki Dragon Winch

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hydrauliczne, jak i elektryczne wciągarki samochodowe. Niektóre modele są większe, inne mniejsze. To też przesłanka o ich zastosowaniu - te spore sprzęty będą odpowiednie dla aut użytkowych oraz terenowych. To niezastąpiony i konieczny sprzęt dla służb ratowniczych w górach oraz innych trudnych terenach. Prezentowane przez nas towary są bardzo wytrzymałe i możemy to potwierdzić - zaopatrujemy się bowiem u sprawdzonego, renomowanego producenta Dragon Winch.

Tuning aut

Hamownia

Chcesz zweryfikować osiągi swojego auta? Pragniesz jeszcze bardziej zwiększyć jego moc? Zapraszamy do nas - nasza hamowania poda niezwykle dokładne wyniki dotyczące przyspieszenia i generowanych koni mechanicznych przez Twój samochód. Natomiast przeprowadzany przez nas chip tuning znacząco zwiększy osiągi Twojego pojazdu.

Płynny propan butan – dostawa i dystrybucja

Gaz grzewczy

Głównym profilem naszej działalności jest przechowywanie i dostarczanie olejów, paliw płynnych i nie tylko. W ofercie mamy także gaz grzewczy. Propan butan dowozimy do właścicieli domów jednorodzinnych, lokali gastronomicznych, a także innych obiektów usługowych. Dostarczany przez nas produkt przewożony jest w oznakowanych cysternach drogowych.

Naprawa ogumienia

serwis opon

Firma świadczy usługi jeśli chodzi o serwis opon. Możliwa jest naprawa ogumienia i dętek, jak również konserwacja i wymiana na nowe - i w samochodach osobowych, i dużych używanych w transporcie. Firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, a także załogą wykwalifikowanych fachowców, którzy szybko i sprawnie zajmą się każdym pojazdem.

Relokacja hali przemysłowej

Przeniesienie hal produkcyjnych

Serdecznie witamy Państwa na naszej oficjalnej stronie internetowej. Zajmujemy się szeroką rozumianymi przeprowadzkami przemysłowymi, w których skład wchodzą: relokacje maszyn i całych linii technologicznych oraz spedycja targowa. Przeniesienie hal produkcyjnych wymaga specjalistycznego sprzętu, którym dysponujemy.

Sprzedaż części samochodowych

Pompy wtryskowe Bosch

Głównym profilem naszej działalności jest naprawa pojazdów osobowych. Ponadto prowadzimy sklep, w którym sprzedajemy części do samochodów. Wśród proponowanych przez nas akcesoriów i produktów dostępne są pompy wtryskowe Bosch, a także innych producentów. Uzupełnieniem asortymentu są rozpylacze, nastawniki oraz menzurki pomiarowe.

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy Białystok

A jego regeneracja wtryskiwaczy to po prostu oczyszczenie, sprawdzenie usterek i ich naprawa, zamiast drogiej i skomplikowanej wymiany całego sprzętu. Dla silnika Diesel, regeneracja Common Rail jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ kosztuje nieporównywanie mniej niż wymiana i nie zdarzają się przy niej żadne komplikacje, co niestety dzieje się czasem w przypadku wymiany.

Prostowanie felg

Prostowanie felg

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi w naszym warsztacie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu prostowanie felg, nawet mocno skrzywionych. Nasi pracownicy nadadzą im pierwotny kształt i przywrócą wytrzymałość. Tym samym, odbierając od nas swój produkt, otrzymają Państwo gwarancję, iż będzie można bezpiecznie go założyć do swojego samochodu.

Redukcja wydatków na transport

Optymalizacja kosztów transportu

Nasze usługi pomogą w zarządzaniu flotą, co przełoży się na oszczędność. Odpowiednio dobrane trasy na podstawie zaktualizowanej mapy Polski i Europy pozwolą na wyznaczanie połączeń dla wielu branż zajmujących się logistyką. Optymalizacja kosztów transportu polegać będzie na dostosowaniu kursów do aktualnych warunków drogowych.

Akcesoria do auta

Akcesoria motoryzacyjne

Szukasz firmy, która jest w stanie zaoferować Ci wysokiej jakości akcesoria motoryzacyjne, dostępne w przystępnych i konkurencyjnych cenach? W takim razie skorzystaj z oferty Auto Truck. Nasz internetowy sklep to części samochodowe wśród których znajdziesz między innymi filtry, zawieszenia czy osprzęt silnika. Zapraszamy na naszą stronę.

Podróżowanie samochodem

Kamperem po świecie

Otwórz oczy na nieskończoną wolność podróżowania Kamperem po świecie! Ten sposób wojażowania pozwala doświadczyć nieocenioną swobodę zakątka globu, bez ograniczeń. To bezpośredni kontakt z naturą, pełne samodzielności rozstawienie obozowiska, gdzie tylko zapragniesz. Ale co robić, aby podróż była bezpieczna, wygodna oraz ekscytująca? Jeśli nie masz doświadczenia, zajrzyj na naszą stronę internetową. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik.

Lewor

Agregaty prądotwórcze

Sklep Lewor posiada w swojej ofercie wyjątkowej klasy agregaty prądotwórcze. Ceny proponowane przez nas są zdecydowanie dopasowane do jakości prezentowanych urządzeń. Gwarantujemy wysoką jakość i najwyższą trwałość asortymentu. To właśnie na naszej stronie znajdą Państwo niezawodne agregaty prądotwórcze. Ceny nie odstraszają, a wręcz przeciwnie, zachęcają do zakupu. Już dziś mogą się Państwo przekonać o skuteczności tych urządzeń. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej w celu zapoznania się z ofertą.