Wyciągarki hydrauliczne i elektryczne

Wciągarki

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hydrauliczne, jak i elektryczne wciągarki samochodowe. Niektóre modele są większe, inne mniejsze. To też przesłanka o ich zastosowaniu - te spore sprzęty będą odpowiednie dla aut użytkowych oraz terenowych. To niezastąpiony i konieczny sprzęt dla służb ratowniczych w górach oraz innych trudnych terenach. Prezentowane przez nas towary są bardzo wytrzymałe i możemy to potwierdzić - zaopatrujemy się bowiem u sprawdzonego, renomowanego producenta Dragon Winch.

Regeneracja turbin

Profesjonalna i bezpieczna regeneracja turbin - DSL Łukasz Straub to firma, która zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz doświadczonego i zaufanego partnera, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsze odnowienie tych elementów czeka na Ciebie właśnie w naszej firmie - jesteśmy przekonani o tym, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Przewozy za granicę

Busy Holandia

Szukasz firmy oferującej busy do Holandii? Sprawdź naszą ofertę - jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w przewozie towarów oraz osób na trasie międzynarodowej. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami najlepszych marek, które zapewnią bezpieczny, wygodny przejazd w dowolne miejsce. Są bogato wyposażone, posiadają wiele udogodnień dla pasażerów. Regularnie przechodzą także przeglądy techniczne, dzięki czemu trasa przebiega bez żadnych niespodzianek. Nasi kierowcy to doświadczone osoby.

Kontenery elastyczne - Big Bagi

Big Bagi

Kontenery elastyczne są świetną alternatywą dla tych standardowych produkowanych najczęściej z metalu lub tworzyw PCV. Nasze kontenery elastyczne mają tą zaletę, że nie zajmują wiele miejsca i są niezwykle lekkie. Kontenery elastyczne polecane są tam gdzie przechowywać trzeba materiały sypkie. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź pełną naszą ofertę. Gwarantujemy, że nasze produkty są najwyższej jakości i posłużą przez bardzo długi czas. Paktainer - Big Bagi FIBC, kontenery elastyczne. Zapraszamy.

www.glass-pol.pl

Wymiana przedniej szyby

Dobra widoczność, jaką ma kierowca z samochodu to jeden z najważniejszych czynników zapewniających bezpieczeństwo na drodze zarówno nam, jak i innym uczestnikom ruchu. Wymiana przedniej szyby, jaką realizujemy w zakresie usług Glass-Pol sprawi, że zyskacie Państwo nowy, wysokiej jakości zamiennik, który udanie i bezpiecznie zastąpi dawny produkt. W naszej firmie zajmujemy się też sprzedażą elementów, które dostarczamy Wam na terenie całego kraju. Nasze ceny, biorąc pod uwagę rynkowe realia są bardzo niskie.

Noże do maszyny

Noże tokarskie

Mikronar, firma szczycąca się wieloletnim doświadczeniem w produkcji narzędzi oferuje swoim klientom, właścicielom różnego rodzaju maszyn skrawających swoje usługi i asortyment. Noże tokarskie różnego typu: kształtowe, punktowe i obwiedniowe wykonujemy na zamówienie według specyfikacji technicznej lub projektu zamawiającego. Wysoką precyzję wykonania i szybką realizację zamówień osiągamy dzięki zastosowaniu do produkcji elementów skrawających najnowocześniejszych maszyn i technologii komputerowych.

Egzamin teoretyczny i praktyczny

prawo jazdy b1 Stalowa Wola

Świadczymy usługi w zakresie nauki, w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie prowadzić samochód. W wyniku naszych kursów, a także po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego, uczestnik otrzyma prawo jazdy B1. Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka mieszczącego się w Stalowej Woli - zapraszamy również Klientów z okolicznych miejscowości.

Oferta taśm

Taśma miedziana

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów oferowanych przez firmę Bonus Eurotech. W skład naszego asortymentu wchodzi między innymi funkcjonalna taśma miedziana, która odnajduje zastosowanie w każdej branży przemysłowej. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia oraz niskie ceny.

Tuning aut

Hamownia

Chcesz zweryfikować osiągi swojego auta? Pragniesz jeszcze bardziej zwiększyć jego moc? Zapraszamy do nas - nasza hamowania poda niezwykle dokładne wyniki dotyczące przyspieszenia i generowanych koni mechanicznych przez Twój samochód. Natomiast przeprowadzany przez nas chip tuning znacząco zwiększy osiągi Twojego pojazdu.

Systemy zasilające dla wysoce wydajnych urządzeń

Silniki spalinowe Lifan

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń mechanicznych, takich jak silniki spalinowe Lifan (benzynowe i diesel), zastosowaniem dedykowanych maszynom budowlanym, rolniczym i ogrodowym. Charakteryzuje je zróżnicowana pojemność, moment obrotowy oraz moc, dlatego jesteśmy w stawie indywidualnie skonfigurować cały system, odpowiednio do potrzeb.

Płynny propan butan – dostawa i dystrybucja

Gaz grzewczy

Głównym profilem naszej działalności jest przechowywanie i dostarczanie olejów, paliw płynnych i nie tylko. W ofercie mamy także gaz grzewczy. Propan butan dowozimy do właścicieli domów jednorodzinnych, lokali gastronomicznych, a także innych obiektów usługowych. Dostarczany przez nas produkt przewożony jest w oznakowanych cysternach drogowych.

Naprawa ogumienia

serwis opon

Firma świadczy usługi jeśli chodzi o serwis opon. Możliwa jest naprawa ogumienia i dętek, jak również konserwacja i wymiana na nowe - i w samochodach osobowych, i dużych używanych w transporcie. Firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, a także załogą wykwalifikowanych fachowców, którzy szybko i sprawnie zajmą się każdym pojazdem.

Usuwanie uszkodzeń w pojazdach

Wymiana szyb samochodowych Warszawa

Do naszych usług należy wymiana szyb samochodowych. Wszystkie tego typu zadania wykonujemy w naszym warsztacie, który jest zlokalizowany w Warszawie. Najczęściej montujemy elementy szklane w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dodatkowo zajmujemy się usuwaniem rys i naprawą pęknięć, np. spowodowanych uderzeniem kamienia.

Zarządzanie flotami pojazdów

System do zarządzania flotą

Przedstawiamy Państwu narzędzie, które umożliwia kontrolowanie ruchu pojazdów oraz innych czynności logistycznych, które mają miejsce w waszym przedsiębiorstwie. System do zarządzania flotą od firmy Flotus to rozbudowane i proste w obsłudze narzędzie, które kontroluje stan techniczny pojazdów, a także koszty związane z realizacją trasy w konkretnym kierunku.