Rowerowy świat

Amortyzatory Rock Shox

Kolarstwo to wspaniała pasja, która nas pochłonęła, dlatego też otworzyliśmy sklep, w który oferujemy Wam różnorodne produkty rowerowy. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. amortyzatory Rock Shox, które znajdują zastosowanie szczególnie w przypadku rowerów górskich. Zaproponujemy Ci również odzież rowerową i inne akcesoria.

Kurs na paralotnie cena

Paralotnia cena - kurs

Szybowanie wiele metrów nad ziemią nie jest łatwe - wiemy o tym z doświadczenia. Wymaga to wiele cierpliwości, doświadczenia, a przede wszystkim - nauki! Kursy paralotniowe mogą różnić się od siebie swoją ceną, dlatego zalecamy zapoznanie się z kosztem poszczególnej usługi w odpowiadającej temu zakładce.

Nowoczesne kaski dla narciarzy

Kaski narciarskie

Zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy na nartach czy snowboardzie jest niezwykle ważne, a jednymi z niezbędnych akcesoriów są kaski narciarskie. Te dostępne w asortymencie naszego sklepu są tworzone z doskonałej jakości materiałów, prezentują się bardzo okazale pod względem estetycznym oraz są funkcjonalne. Nie tylko odpowiednio ochronią użytkownika, ale również dadzą mu komfort oraz styl podczas szaleństw na śniegu. Koniec z poceniem się, niewygodą i niską jakością - czas skorzystać z tego, co daje nam nowoczesność!

Pilates Olsztyn

Pilates Olsztyn

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości zajęcia pilates oferowane na terenie Olsztyna. Nasze studio pilates proponuje Państwu zajęcia na każdym poziomie, dostosowanym do wymagań naszych Klientów. Organizujemy zajęcia z pilates dla kobiet, a także kobiet w ciąży. Nasz pilates nauczy Państwa jak skutecznie i poprawnie oddychać, a Państwa sylwetce nada idealny kształt dzięki temu, że ta metoda łączy gimnastykę z elementami tańca. Nasi instruktorzy to najlepsi profesjonaliści w Olsztynie.

Zjadzy na oponach

Snowtubing

Na terenie stacji narciarskiej w Czarnej Górze znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Oferujemy Państwu zjazdy na oponach na torze o długości 80m. Snowtubing na śniegu to świetna propozycja dla dzieci oraz ich rodziców. Proponujemy także tory saneczkowe, które z pewnością spodobają się dla całej rodziny!