http://www.divepolska.com/

Satysfakcja klienta

Doskonalimy biznes - przede wszystkim w strefie obsługi. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze metodologie i techniki badań, pozwalające nam ocenić zadowolenie konsumentów. Satysfakcja klienta jest bowiem dźwignią sukcesu - pozwala dynamizować rozwój oraz cieszyć się rosnącymi zyskami. Współpracując z Dive Polska będą Państwo mogli dokonać rzetelnej oceny. Wskażemy również te obszary, które wymagają natychmiastowej poprawy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Państwa doskonałą okazją do rozwoju w biznesie.

Restrukturyzacja

Dla wielu podmiotów gospodarczych, w sytuacji kryzysu i niewypłacalności, niezbędnym i jedynym właściwym krokiem jest restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Powinna się ona odbywać pod czujnym okiem prawnika, który zatroszczy się o prawidłowy jej przebieg. W takich zadaniach uczestniczą adwokaci naszej kancelarii.

Doradztwo w zakresie certyfikatów bezpieczeństwa

Certyfikat BRC

Każdy, kto ma w planach wprowadzenie swoich produktów do brytyjskich sieci handlowych (Tesco, Morrisons, Sainsbury’s i inne) musi spełnić szereg zaleceń bezpieczeństwa żywności. Certyfikat BRC odnosi się nie tylko do samego procesu produkcji, ale również do stanu pomieszczeń, postępowania z odpadkami, transportu oraz do innych działań kontrolnych. Konsultacje w firmie INGE, jak również prowadzone tam szkolenia i audyty, pozwolą na wdrożenie wszystkich wymogów. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj szczegóły.

Firma Abakus

Biuro rachunkowe

Specjaliści v odznaczają się ogromną wiedzą w zakresie zarządzania oraz ekonomii, co przekłada się na ich niezwykle skutecznie działania. Dzięki ich doświadczeniu nasze biuro rachunkowe może pomagać klientom z Bydgoszczy i okolic. Podejmujemy się przede wszystkim pełnej obsługi księgowości, co stanowi znaczne obciążenie finansowe i czasowe dla wielu naszych klientów. Zależy nam na tym, aby dzięki naszym działaniom mogli oni skupić się na realizacji określonych strategii.

Pomoc UE dla przedsiębiorców

De minimis

Jeśli posiadasz swoją firmę, to możesz skorzystać z wielu form wsparcia, które proponuje Unia Europejska. Pomoc de minimis to właśnie takie działania, skierowane do małych i średnich przedsiębiorców. Przewidują zarówno różne formy dofinansowania, jak i inne środki służące rozwojowi drobnych biznesów.

Oferta wymiany walut.

kantor wymiany walut

Na naszej stronie znajdziecie kantor walutowy w internecie. Takie miejsca stanowią świetny sposób na szybkie i niezwykle atrakcyjne finansowo wykonanie wymiany pieniężnej. Dzięki nam również chwilę przed rozpoczęciem zagranicznej podróży będziecie mogli zaopatrzyć się w pieniądze z różnych krajów. Znajdziecie u nas również aktualne kursy.

Tłumacz polsko - angielski

Tłumaczenia dla biznesu

Gwarantujemy pełne wsparcie językowe dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Tłumaczenia dla biznesu sprawdzają się kiedy planują Państwo ekspansję na nowy rynek, lub też są na etapie ważnych negocjacji z zagranicznym kontrahentem. Britola - Karol Okuniewicz posiada duże doświadczenie w tym aspekcie, dzięki czemu do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Specjalizujemy się przede wszystkim w kwestiach związanych z technologiami, ekonomią czy zagadnieniami prawnymi. Zapraszamy do współpracy!

Niszczenie nośników informacji

W naszej firmie zajmujemy się na co dzień niszczeniem nośników informacji. Usuwamy różnego rodzaju dane dostarczane przez firmy, a także utylizujemy niepotrzebne im już dokumenty. W tym celu wyposażyliśmy nasz zakład w nowoczesny sprzęt, który pozwala nam zapewnić naszym Klientom bardzo wysoki poziom tajności. Nasi Zleceniodawcy mogą być więc spokojni o bezpieczeństwo ich poufnych danych. Wszystkie odpady poddajemy prasowaniu i rozdrabnianiu, dzięki czemu dane są niemożliwe do odzyskania, a pozyskany w ten sposób papier oddajemy do recyklingu.

Uzyskanie uprawnień do kierowania motocyklem

prawo jazdy a2

Jeżeli twoją pasją są jednoślady, to koniecznie skorzystaj z oferty naszego ośrodka szkolenia kierowców. Prawo jazdy A2, czyli umożliwiające wyjechanie na drogi motocyklem o mocy maksymalnie 35kW oraz trójkołowcem o mocy nie większej niż kW, zdobyć można po wcześniejszym przejściu kursu praktycznego oraz teoretycznego.

Premia za otwarcie konta

aktualne promocje bankowe

Lubicie korzystać z chwili? To świetnie się składa, gdyż nasze aktualne promocje bankowe trwają jedynie przez pewien czas, a potem znikają niczym kamfora. Co je charakteryzuje? Na pewno to, że są jedyne w swoim rodzaju i są niezwykle korzystne pod względem finansowym. Należy do nich m.in. premia za otwarcie konta.

IBEX International S.J. - wszystko dla biura

Artykuły biurowe

Zajmujemy się działalnością handlową, w ramach której dostarczamy na rynek produkty, które okażą się niezbędne w każdej firmie. IBEX International S.J. ma do zaoferowania materiały i artykuły biurowe, które dzięki wykonaniu z wysokogatunkowych elementów zapewnią Wam ekonomiczną i bardzo wydajną eksploatację. U nas znajdziecie m. in. papier do drukarki, koperty bezpieczne, różnego rodzaju artykuły papiernicze, akcesoria komputerowe, a nawet efektywny sprzęt do prowadzenia prezentacji oraz świetne maszyny.

agencja pracy

agencja pracy tymczasowej

Wasze przedsiębiorstwo usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczyna rekrutację, a nie chcielibyście trwonić czasu na niekompetentnych kandydatów? Agencja pracy tymczasowej Respekt Personal ma swój oddział także w Bydgoszczy. Proponujemy Państwu fachowy wynajem kapitału ludzkiego, któremu będzie zależało na działaniu w Waszej firmie. Oprócz tego znajdziecie nas na terenie całej Polski, między innymi w takich miastach jak Warszawa, Rzeszów, Gdańsk czy Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!