Sprzątanie obiektów

Firma sprzątająca biura Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości usługi sprzątające. Charakteryzuje nas przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i konsekwencja. Nasi klienci docenili atrakcyjne warunki współpracy, które udało nam się zaproponować. Firma sprzątająca to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą utrzymać czystość na przykład w swoich biurach. Proponujemy korzystne ceny i rzetelnie wykonywane zlecenia. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

Usługi finansowe w Warszawie

biura rachunkowe warszawa

Jeżeli doceniasz właściwości jak np. renoma, rzetelność oraz rozbudowany asortyment usług to nader gorąco zachęcamy do dokładnego poznania naszej innowacyjnej oferty. Prezentowane Biuro rachunkowe Abicus Sp. z o.o. oferuje doskonale usługi księgowe, prowadzenia pełnych ksiąg handlowych przychodów i rozchodów i dekretowanie i księgowanie dokumentów. Nie zastanawiaj się - skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenia w Trzciance - DG Broker

ubezpieczenia wielkopolska

Zajmiemy się opracowaniem indywidualnie dopasowanej o potrzeb twojej firmy polisy. W firmie DG Broker obsługujemy zarówno małe jak i średnie przedsiębiorstwa. W naszym biurze w Trzciance podejmujemy się najpierw pełnej analizy danej działalności pod kątem możliwych zagrożeń i sposobów na zapewnienie ochrony przed nimi. Podejmujemy się negocjacji z zakładami i towarzystwami oferującymi polisy. Czuwamy także nad prawidłowym zawarciem umowy oraz reprezentujemy Klienta w ramach danego nam pełnomocnictwa.

Wsparcie w zakresie cen transakcyjnych

Tax advisor

Szukasz w Polsce specjalisty od transfer pricing? Wejdź na stronę firmy WTS Saja zajmującej się doradztwem podatkowym. Wykonujemy przeglądy w zakresie cen transakcyjnych, które pomagają w określeniu stopnia ryzyka podatkowego. Pomożemy Ci przygotować niezbędną dokumentację w świetle art. 9 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Możemy uczestniczyć w procesie optymalizacji zarządzania cenami w spółkach. Prowadzimy także szkolenia oraz warsztaty w tej tematyce, na które zapraszamy przedstawicieli firm z różnych branży.

http://www.divepolska.com/

Satysfakcja klienta

Doskonalimy biznes - przede wszystkim w strefie obsługi. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze metodologie i techniki badań, pozwalające nam ocenić zadowolenie konsumentów. Satysfakcja klienta jest bowiem dźwignią sukcesu - pozwala dynamizować rozwój oraz cieszyć się rosnącymi zyskami. Współpracując z Dive Polska będą Państwo mogli dokonać rzetelnej oceny. Wskażemy również te obszary, które wymagają natychmiastowej poprawy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Państwa doskonałą okazją do rozwoju w biznesie.

Czyszczenie dywanów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze, solidne i profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Krakowa! Stawiamy na pełne zadowolenie każdego naszego klienta, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług - zapraszamy do kontaktu!

Restrukturyzacja

Dla wielu podmiotów gospodarczych, w sytuacji kryzysu i niewypłacalności, niezbędnym i jedynym właściwym krokiem jest restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Powinna się ona odbywać pod czujnym okiem prawnika, który zatroszczy się o prawidłowy jej przebieg. W takich zadaniach uczestniczą adwokaci naszej kancelarii.

Przesyłki krajowe i zagraniczne

Usługi kurierskie

Zajmujemy się dostarczaniem paczek krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach, a usługi kurierskie w naszej firmie świadczą wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Zajmujemy się transportowaniem małych i wielkogabarytowych przesyłek, zapewniając bardzo szybkie dostarczanie wyrobów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie tanikurier.com.