Sprzątanie obiektów

Firma sprzątająca biura Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości usługi sprzątające. Charakteryzuje nas przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i konsekwencja. Nasi klienci docenili atrakcyjne warunki współpracy, które udało nam się zaproponować. Firma sprzątająca to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą utrzymać czystość na przykład w swoich biurach. Proponujemy korzystne ceny i rzetelnie wykonywane zlecenia. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

Usługi finansowe w Warszawie

biura rachunkowe warszawa

Jeżeli doceniasz właściwości jak np. renoma, rzetelność oraz rozbudowany asortyment usług to nader gorąco zachęcamy do dokładnego poznania naszej innowacyjnej oferty. Prezentowane Biuro rachunkowe Abicus Sp. z o.o. oferuje doskonale usługi księgowe, prowadzenia pełnych ksiąg handlowych przychodów i rozchodów i dekretowanie i księgowanie dokumentów. Nie zastanawiaj się - skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenia w Trzciance - DG Broker

ubezpieczenia wielkopolska

Zajmiemy się opracowaniem indywidualnie dopasowanej o potrzeb twojej firmy polisy. W firmie DG Broker obsługujemy zarówno małe jak i średnie przedsiębiorstwa. W naszym biurze w Trzciance podejmujemy się najpierw pełnej analizy danej działalności pod kątem możliwych zagrożeń i sposobów na zapewnienie ochrony przed nimi. Podejmujemy się negocjacji z zakładami i towarzystwami oferującymi polisy. Czuwamy także nad prawidłowym zawarciem umowy oraz reprezentujemy Klienta w ramach danego nam pełnomocnictwa.

Proces o przestępstwo

Adwokat sprawy karne

Poszukujesz adwokata specjalizującego się sprawach karnych w Krakowie? Zgłoś się do kancelarii mecenasa Piotra Sołhaja. Zajmujemy się reprezentowaniem osób pokrzywdzonych, oskarżonych czy podejrzanych o popełnienie przestępstwa. Prowadzimy linię obrony w oparciu o dowody. Przygotowujemy dokumentację i pisma dla sądów oraz organów administracji publicznej. Walczymy o najniższy możliwy wymiar kary i poszukujemy okoliczności łagodzących. W kontakcie Klienta z prawnikiem liczy się wzajemne zaufanie.

Rzetelne usługi translatorskie

Biuro tłumaczeniowe

Fachowe tłumaczenie tekstów m.in. z lub na języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski. Oferujemy wszelkiego rodzaju profesjonalne przekłady materiałów technicznych, m.in. instrukcji techniczno-ruchowych, stron internetowych, katalogów. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie pod kątem obszerności, tematyki, terminu wykonania. Wykonujemy tłumaczenia kilkusetstronnych materiałów oraz krótszych tekstów, dostępnych w trybie ekspresowym nawet w godzinę po przesłaniu tekstu źródłowego.

Quality Watch - badanie tajemniczego klienta

mystery shopper

Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, abyście mogli Państwo zoptymalizować funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa. Jednym z tych działań jest usługa mystery shopper (tajemniczy klient), która pozwala zweryfikować jakość obsługi konsumenta. Szczegółowe informacje oraz warunki współpracy znajdziecie Państwo na stronie Quality Watch.

Rozwiń swój biznes z Dime Office

wirtualne biuro

Oferujemy wirtualne biuro w Katowicach, Poznaniu lub Warszawie. Dzięki wsparciu Dime Office zadbasz o księgowość oraz finanse, znajdziesz atrakcyjną lokalizację dla swojej firmy, staniesz się bardziej rozpoznawalny i otwarty dla własnych klientów, a także rozwiniesz działalność dzięki naszym spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie posiadają przeszłości gospodarczej. Oddajemy Ci także wygodne sale konferencyjne, w których możesz przeprowadzać rozmowy oraz ważniejsze spotkania. Gwarantujemy terminowe odbieranie korespondencji.

Wsparcie w zakresie cen transakcyjnych

Tax advisor

Szukasz w Polsce specjalisty od transfer pricing? Wejdź na stronę firmy WTS Saja zajmującej się doradztwem podatkowym. Wykonujemy przeglądy w zakresie cen transakcyjnych, które pomagają w określeniu stopnia ryzyka podatkowego. Pomożemy Ci przygotować niezbędną dokumentację w świetle art. 9 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Możemy uczestniczyć w procesie optymalizacji zarządzania cenami w spółkach. Prowadzimy także szkolenia oraz warsztaty w tej tematyce, na które zapraszamy przedstawicieli firm z różnych branży.

http://www.divepolska.com/

Satysfakcja klienta

Doskonalimy biznes - przede wszystkim w strefie obsługi. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze metodologie i techniki badań, pozwalające nam ocenić zadowolenie konsumentów. Satysfakcja klienta jest bowiem dźwignią sukcesu - pozwala dynamizować rozwój oraz cieszyć się rosnącymi zyskami. Współpracując z Dive Polska będą Państwo mogli dokonać rzetelnej oceny. Wskażemy również te obszary, które wymagają natychmiastowej poprawy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Państwa doskonałą okazją do rozwoju w biznesie.

Bizhub c220

Naprawiamy, sprzedajemy i wydzierżawiamy nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta w tym także kopiarki kolorowe Bizhub c220. Jesteśmy przekonani, że w szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo idealną kserokopiarkę dla siebie, która pozwoli na usprawnienie pracy biura czy firmy.