Usługi finansowe w Warszawie

biura rachunkowe warszawa

Jeżeli doceniasz właściwości jak np. renoma, rzetelność oraz rozbudowany asortyment usług to nader gorąco zachęcamy do dokładnego poznania naszej innowacyjnej oferty. Prezentowane Biuro rachunkowe Abicus Sp. z o.o. oferuje doskonale usługi księgowe, prowadzenia pełnych ksiąg handlowych przychodów i rozchodów i dekretowanie i księgowanie dokumentów. Nie zastanawiaj się - skontaktuj się z nami.

http://www.divepolska.com/

Satysfakcja klienta

Doskonalimy biznes - przede wszystkim w strefie obsługi. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze metodologie i techniki badań, pozwalające nam ocenić zadowolenie konsumentów. Satysfakcja klienta jest bowiem dźwignią sukcesu - pozwala dynamizować rozwój oraz cieszyć się rosnącymi zyskami. Współpracując z Dive Polska będą Państwo mogli dokonać rzetelnej oceny. Wskażemy również te obszary, które wymagają natychmiastowej poprawy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Państwa doskonałą okazją do rozwoju w biznesie.

Czyszczenie dywanów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze, solidne i profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Krakowa! Stawiamy na pełne zadowolenie każdego naszego klienta, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług - zapraszamy do kontaktu!

Restrukturyzacja

Dla wielu podmiotów gospodarczych, w sytuacji kryzysu i niewypłacalności, niezbędnym i jedynym właściwym krokiem jest restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Powinna się ona odbywać pod czujnym okiem prawnika, który zatroszczy się o prawidłowy jej przebieg. W takich zadaniach uczestniczą adwokaci naszej kancelarii.

Doradztwo w zakresie certyfikatów bezpieczeństwa

Certyfikat BRC

Każdy, kto ma w planach wprowadzenie swoich produktów do brytyjskich sieci handlowych (Tesco, Morrisons, Sainsbury’s i inne) musi spełnić szereg zaleceń bezpieczeństwa żywności. Certyfikat BRC odnosi się nie tylko do samego procesu produkcji, ale również do stanu pomieszczeń, postępowania z odpadkami, transportu oraz do innych działań kontrolnych. Konsultacje w firmie INGE, jak również prowadzone tam szkolenia i audyty, pozwolą na wdrożenie wszystkich wymogów. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj szczegóły.

Usługi księgowe

Księgowość - internetowa

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które potrzebują doradztwa związanego z optymalizacją kosztów firmy. Nasze krakowskie centrum biznesowe to księgowość (również internetowa) obejmująca sporządzanie sprawozdań finansowych, monitoring sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa, prowadzenie ewidencji oraz obliczanie miesięcznych zobowiązań. Ponadto zajmujemy się także kwestiami kadrowymi i płacowymi, obejmującymi prowadzenie akt osobowych pracownika oraz sporządzanie deklaracji rocznych. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdują się na stronie internetowej.