Drukarnia online - oferta

Drukarnia internetowa

Nasza drukarnia internetowa jest miejscem, w którym klienci mogą liczyć na rzetelnie i fachowo wykonane zadania. Dla nas najważniejszy jest klient i staramy się zrobić wszystko, by był usatysfakcjonowany rezultatami naszej współpracy. Wybierając naszą drukarnię internetową możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji - na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszej oferty. Skorzystaj z niej już teraz!

Produkty z logo i nazwa firmy - Udziałowiec

Teczki ofertowe

Zadbaj o promocję swojej działalności i sięgnij po nasze doskonałej jakości artykuły papiernicze. Udziałowiec to firma z doświadczeniem, która wykona dla Ciebie profesjonalny druk akcesoriów biurowych. Oferujemy wizytówki, teczki ofertowe, segregatory, ulotki, plakaty, a także torby. Do pracy wykorzystujemy maszyny offsetowe, zwiększając jakość naszego asortymentu oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się również tworzeniem ciekawych wizualnie kalendarzy ściennych, kieszonkowych i książkowych.

Gadżet firmowy

Gadżety reklamowe długopisy

Zajmujemy się produkcją różnorodnych materiałów promocyjnych dla firm, które będą ciekawym upominkiem dla pracownika, wspólnika czy klientów. Gadżety reklamowe, takie jak długopisy, smycze, breloczki, torby oraz power banki to funkcjonalna i atrakcyjna forma promocji Twojej marki, na której umieszczamy wyraźne logo i wybrane przez Ciebie kolory.

Artykuły reklamowe

Folia antyrefleksyjna

Istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie plakatów reklamowych przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych czy wilgoci. Jednym z najskuteczniejszych jest folia antyrefleksyjna. Chroni ona przed jakimikolwiek zniszczeniami, a jednocześnie nie odbija światła. Sprawdza się zarówno w przypadku ram aluminiowych, stojaków teleskopowych czy innych konstrukcji.

Roznoszenie ulotek wielkopolskie

Roznoszenie ulotek to jedna z naszych specjalności. Powierzając nam kolportaż ulotek, mogą Państwo zdecydować się na ich dostarczanie do domów potencjalnych Klientów na terenie wielkopolski (na klamkę lub pod drzwi), za wycieraczki, przez pocztę czy poprzez bezpośrednie roznoszenie ulotek na ulicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Artykuły z nadrukiem reklamowym

Gadżety reklamowe Warszawa

Jeśli chcesz sprawić, żeby prowadzona przez Ciebie firma stała się rozpoznawalna, to dobrym sposobem będą gadżety reklamowe. Nasza warszawska firma zajmuje się obsługą poligraficzną - oferujemy nadruki na zamówienie, które umieszczamy na kubkach, koszulkach, długopisach, kalendarzach i wielu innych przedmiotach.

Innowacyjne rowiązania telemarketingowe

Contact center outsourcing

Zajmujemy się świadczeniem usług telemarketingowych. Nasze usługi związane z contact center outsorcing obejmują telemarketing, cross-sell, up-sell, umawianie spotkań, profilowanie baz danych, mystery shopping, a także analizy oraz konsultacje brandowe. Nasi pracownicy zapewniają najwyższe standardy obsługi klienta.