Usuwanie skażeń po starych laboratoriach

Likwidacja laboratorium

Niektóre chemikalia oraz substancje organiczne stanowią poważne zagrożenie zarówno dla środowiska, jak i zdrowia oraz życia człowieka. Dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy usuwaniu wszelkiego rodzaju skażeń chemicznych. Oferujemy takie usługi jak likwidacja laboratorium, fabryk produkcyjnych, nielegalnych wysypisk śmieci i więcej.

Pomoc w sprawach prawa rodzinnego

Adwokat podział majątku Warszawa

Obszarami praktyk świadczonych przez naszą warszawską kancelarie są rozwody oraz separacje, sprawy o alimenty, ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi, czy ustalenie lub zaprzeczenie rodzicielstwa. Jako adwokat podejmujemy się spraw obejmujących także podział majątku, a także inne aspekty prawa rodzinnego.

Odszkodowania za potrącenia

Potrącenie rowerzysty

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami o dochodzenie odszkodowań powypadkowych. Potrącenie rowerzysty może być spowodowane przez pojazd mechaniczny, innego rowerzystę lub przyczyną może być zły stan dróg. Jeśli wypadek był spowodowany przez kierowcę samochodu, to dochodzimy odszkodowania z jego polisy OC.

Pomoc prawna - kancelaria w Bydgoszczy

Adwokat Fordon

Udzielamy pomocy w obszarach m.in. prawa cywilnego, nieruchomości, gospodarczego i handlowego czy zamówień publicznych. Każdy zatrudniony w naszej kancelarii w dzielnicy Fordon (Bydgoszcz) adwokat podejmuje się prowadzenia spraw sądowych i pozasądowych, a także udziela porad prawnych czy zajmuje się sporządzaniem pism procesowych.

odszkodowania Konin

Tematyka prowadzonych przez nas spraw dotyka zarówno błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych, szkód transportowych, jak i wielu innych w Koninie. Odszkodowania, o które w imieniu naszych Klientów się staramy i występujemy, pozwalają utrzymać płynność finansową oraz pokryć koszty poniesionych strat. Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność.