Usuwanie skażeń po starych laboratoriach

Likwidacja laboratorium

Niektóre chemikalia oraz substancje organiczne stanowią poważne zagrożenie zarówno dla środowiska, jak i zdrowia oraz życia człowieka. Dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy usuwaniu wszelkiego rodzaju skażeń chemicznych. Oferujemy takie usługi jak likwidacja laboratorium, fabryk produkcyjnych, nielegalnych wysypisk śmieci i więcej.

Pomoc w sprawach prawa rodzinnego

Adwokat podział majątku Warszawa

Obszarami praktyk świadczonych przez naszą warszawską kancelarie są rozwody oraz separacje, sprawy o alimenty, ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi, czy ustalenie lub zaprzeczenie rodzicielstwa. Jako adwokat podejmujemy się spraw obejmujących także podział majątku, a także inne aspekty prawa rodzinnego.

Odszkodowania za potrącenia

Potrącenie rowerzysty

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami o dochodzenie odszkodowań powypadkowych. Potrącenie rowerzysty może być spowodowane przez pojazd mechaniczny, innego rowerzystę lub przyczyną może być zły stan dróg. Jeśli wypadek był spowodowany przez kierowcę samochodu, to dochodzimy odszkodowania z jego polisy OC.

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych

notariusz Jawor

Poszukując biura doświadczonego notariusza w miejscowości Jawor lub okolicy, możesz liczyć na pełną opiekę ze strony Kancelarii Notarialnej Kamila Więckowskiego. Codzienna praca naszej praktyki opiera się przede wszystkim na stałych konsultacjach z Klientami (indywidualnymi bądź instytucjonalnymi). W ramach tych konsultacji dokonywana jest analiza i ocena poszczególnych aktów oraz podejmowane są kroki w celu sporządzenia właściwych podstaw dokumentacyjnych pozwalających zatwierdzić poszczególne zobowiązania. Dbamy o terminowe realizowanie usług.

Wsparcie prawne

Radca prawny Wyszków

Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawia przed sobą kancelaria radcy prawnego w Wyszkowie jest walka o należne jej klientom odszkodowania stąd też każdy radca prawny znakomicie orientuje się w meandrach prawa odszkodowań i ubezpieczeń. Kancelaria legitymuje się dużą rzeszą indywidualnych klientów, dla których uzyskała satysfakcjonujące wyniki, a z jej usług korzystały również zakłady ubezpieczeń. Zapoznaj się z usługami dotyczącymi porad prawnych na stronie internetowej.

Recykling odpadów

Utylizacja styropianu

Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego głównym obszarem działania jest recykling odpadów. W ramach naszych działań możesz skorzystać z usług takich jak utylizacja styropianu opakowaniowego, baterii oraz akumulatorów. Oferujemy zarówno odbiór tychże rzeczy od klienta, jak i bezpieczny ich recykling zgodnie ze wszystkimi normami i procedurami.

Prawnik dla rolników

Kancelaria prawna Ełk

Oferuję pomoc przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym, w tym rolnikom. Moja kancelaria prawna zajmuje się rozstrzyganiem spraw związanych z leasingami na maszyny rolnicze, oddłużaniem gospodarstwa czy pozyskiwaniem odszkodowania za zniszczenia powstałe na terenie gospodarstwa. Działam na terenie Ełka.

Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia

odszkodowania Lublin

Udzielamy pomocy w kwestiach związanych z każdego rodzaju uszczerbkiem w sprawach dotyczących zadośćuczynienia i renty z tytułu zwiększonych potrzeb. Przedmiotem naszej pracy, są także odszkodowania za utracone dochody, powstałe na skutek szkód, które miały miejsce zarówno w Lublinie, jak i poza granicami kraju.