Radca prawny z Lęborka

radca prawny lębork

W chwili, gdy należy stanąć przed wymiarem sprawiedliwości, przydaje się pomoc prawnika. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska świadczy porady prawne, reprezentuje klientów przed sądem oraz wierzycieli w postępowaniu egzekucyjnym, sporządza wezwania do zapłaty i do próby ugodowej, doprowadza również do odroczenia kary. Zajmuje się również prowadzeniem spraw związanych z kwestiami cywilnymi, rodzinnymi, administracyjnymi, gospodarczymi, spadkowymi oraz określającymi zakres pracy i ubezpieczeń społecznych.

Formalności prawne

Kancelaria prawnicza

W sytuacji, w której masz wątpliwości związane z przepisami, ustawodawstwem polskim oraz poszczególnymi kodeksami, nasza kancelaria prawnicza służy pomocą. Prowadzimy doradztwo w postaci porad prawnych online, jak i telefoniczne centrum wsparcia. Naszą specjalizacją jest obsługa prawna firm w zakresie windykacji należności.

Pomoc z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego

adwokat rozwody wrocław

Tego typu sprawom zawsze towarzyszy duża dawka emocji negatywnych, które niepostrzeżenie mogą przenieść się również na sale sądową, co nie jest dobre dla żadnej ze stron. Małgorzata Niemiec-Zorko to adwokat z Wrocławia, którego specjalnością są rozwody. Świadczę pomoc w trybie udzielania porad, lub też dłuższej współpracy polegającej na ustaleniu linii obrony oraz reprezentowania klienta podczas spotkań mediacyjnych, czy też spraw sądowych. Moja oferta jest skierowana do obu stron sprawy, zarówno kobiety, jak i mężczyzny.