Radca prawny z Lęborka

radca prawny lębork

W chwili, gdy należy stanąć przed wymiarem sprawiedliwości, przydaje się pomoc prawnika. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska świadczy porady prawne, reprezentuje klientów przed sądem oraz wierzycieli w postępowaniu egzekucyjnym, sporządza wezwania do zapłaty i do próby ugodowej, doprowadza również do odroczenia kary. Zajmuje się również prowadzeniem spraw związanych z kwestiami cywilnymi, rodzinnymi, administracyjnymi, gospodarczymi, spadkowymi oraz określającymi zakres pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prawne porady

Porady prawne Bydgoszcz

Kancelaria oferuje porady prawne na terenie Bydgoszczy. Podejmuje się spraw związanych z różnymi sektorami gospodarki. Jednym z nich jest prawo pracy. Radcy działający w zespole zajmują się tworzeniem regulaminów, sporządzeniem i rozwiązywaniem umów cywilnych, delegacjami zagranicznymi oraz równym traktowaniem w zatrudnieniu.

Usuwanie skażeń po starych laboratoriach

Likwidacja laboratorium

Niektóre chemikalia oraz substancje organiczne stanowią poważne zagrożenie zarówno dla środowiska, jak i zdrowia oraz życia człowieka. Dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy usuwaniu wszelkiego rodzaju skażeń chemicznych. Oferujemy takie usługi jak likwidacja laboratorium, fabryk produkcyjnych, nielegalnych wysypisk śmieci i więcej.

profesjonalne usługi prawnicze

porada prawna Trójmiasto

Porada prawna to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na skorzystaniu z profesjonalnych usług prawniczych. kancelaria realizuje wszystkie zlecenia, w momencie, kiedy Ty siedzisz w wygodnym fotelu przed komputerem! Zapewniamy Tobie najlepsze warunki współpracy w Trójmieście i usługi oraz skuteczność rozwiązania każdego problemu.

Pomoc w sprawach prawa rodzinnego

Adwokat podział majątku Warszawa

Obszarami praktyk świadczonych przez naszą warszawską kancelarie są rozwody oraz separacje, sprawy o alimenty, ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi, czy ustalenie lub zaprzeczenie rodzicielstwa. Jako adwokat podejmujemy się spraw obejmujących także podział majątku, a także inne aspekty prawa rodzinnego.