Edukacyjny rozwój

Szkoły policealne Kraków

Chociaż w Krakowie jest wiele szkół policealnych, to jednak warto zadać sobie pytanie, czy każda jest w stanie zaoferować tak ciekawą ofertę kursów i warsztatów, jak Canova. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze działania pozwolą Państwu zdobyć nowe kwalifikacje i spełnić marzenia - dynamicznie wkroczyć na zawodowy rynek i zawalczyć o swój sukces. Pragniemy podkreślić, że wszystkie zajęcia przybierają bardzo ciekawą formę, stając się fantastyczna i pełną przygód drogą edukacji i doskonalenia zawodowego.

Egzamin teoretyczny

Ekurs prawo jazdy

Część teoretyczna egzaminu wymaga przede wszystkim dużego nakładu pracy własnej, dlatego nie wymagamy od was obecności na odbywających się stacjonarnie kursach. Dla osób, które wolą dokształcać się w domu, przygotowaliśmy specjalny ekurs. Prawo jazdy w naszej szkole zdawać możesz na własnych warunkach!

Kursy z angielskiego Puławy

Kursy z języka angielskiego

To właśnie my przeprowadzamy kursy z języka angielskiego. Puławy to miejsce, w którym znajduję się nasza szkoła językowa i to tam świadczymy swoje profesjonalne usługi. Wielu klientów już skorzystało z naszych usług, ciesząc się korzystnymi warunkami współpracy, skutecznością i najlepszymi rozwiązaniami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Muzyka dla dzieci

Płyta Jazzowa

Już od najmłodszych lat można rozwijać w dzieciach miłość do muzyki. Jednym z takich sposobów może być pokazanie im różnorodności brzmień. Do tego przyda się np. nasza pływa jazzowa, na której nagranych jest 12 dziecięcych piosenek. Można zakupić ją poprzez kontakt mailowy lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.