Edukacyjny rozwój

Szkoły policealne Kraków

Chociaż w Krakowie jest wiele szkół policealnych, to jednak warto zadać sobie pytanie, czy każda jest w stanie zaoferować tak ciekawą ofertę kursów i warsztatów, jak Canova. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze działania pozwolą Państwu zdobyć nowe kwalifikacje i spełnić marzenia - dynamicznie wkroczyć na zawodowy rynek i zawalczyć o swój sukces. Pragniemy podkreślić, że wszystkie zajęcia przybierają bardzo ciekawą formę, stając się fantastyczna i pełną przygód drogą edukacji i doskonalenia zawodowego.

Studia Warszawa

Studia Warszawa

Czy każde studia w Warszawie zagwarantują Ci dobrą pracę? Oczywiście, że nie. Dlatego też wybierając studia w Warszawie zwróć uwagę czy upatrzony przez Ciebie kierunek studiów jest przyszłościowy. Na EWSPA mamy właśnie takie kierunki, a każdy znajdzie tu wykwalifikowaną kadrę i dużo zajęć praktycznych. Zadbaj o edukację!

Egzamin teoretyczny

Ekurs prawo jazdy

Część teoretyczna egzaminu wymaga przede wszystkim dużego nakładu pracy własnej, dlatego nie wymagamy od was obecności na odbywających się stacjonarnie kursach. Dla osób, które wolą dokształcać się w domu, przygotowaliśmy specjalny ekurs. Prawo jazdy w naszej szkole zdawać możesz na własnych warunkach!

Razem znajdziemy pracę

Agencja pracy Szczecin

Doskonale rozumiemy, że problemy ze znalezieniem zatrudnienia mogą powodować stres i niepokój. Nasza agencja pracy zdejmie z Ciebie ten ciężar. Naszą siedzibę znajdziesz w Szczecinie, to tutaj otworzymy nowy rozdział Twojej kariery. Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty zatrudnienia z Norwegii.

Profesjonalne kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Jeśli przyszedł właśnie czas na poszerzenie swoich kompetencji, to zapraszamy do nas! Prowadzimy kursy zawodowe dla osób zainteresowanych pozyskaniem dodatkowych umiejętności z zakresu m.in. prowadzenia wózków widłowych, operatora maszyn budowlanych czy energetyczne. Sprawdź, czy organizujemy szkolenia w Twoim mieście.

Egzamin w placówce WORD

Jak wyglądają egzaminy na prawo jazdy

Testy odbywające się w placówkach WORD mogą być bardzo stresującym przeżyciem. Jeżeli nie wiesz czego się spodziewać, na stronie internetowej dowiesz się jak wyglądają egzaminy na prawo jazdy. We wpisie zostały opisane poszczególne etapy testu teoretycznego, praktycznego oraz wynik, jaki należy uzyskać, aby je zdać.

Kursy z angielskiego Puławy

Kursy z języka angielskiego

To właśnie my przeprowadzamy kursy z języka angielskiego. Puławy to miejsce, w którym znajduję się nasza szkoła językowa i to tam świadczymy swoje profesjonalne usługi. Wielu klientów już skorzystało z naszych usług, ciesząc się korzystnymi warunkami współpracy, skutecznością i najlepszymi rozwiązaniami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Agencja pracy dla obywateli Ukrainy

Agencja pośrednictwa pracy Kudowa-Zdrój

Pomagamy firmom pozyskiwać personel, rekrutując osoby pochodzące zza wschodniej granicy. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na duże braki kadrowe na naszym rynku oraz wzmożoną od kilku lat imigrację zarobkową cudzoziemców do Polski. Agencja pracy dla Ukraińców pozyskuje sprawdzonych i godnych zaufania kandydatów dla różnych branż: w przemyśle budowlanym, meblarskim, przetwórczym, czy sektorze usługowym. Rekrutujemy kandydatów na długi i krótki okres, także do zadań sezonowych.