Opakowania z nadrukiem

Drukowanie na folii

Chciałbyś, aby twoje towary były zapakowane nie tylko w sposób trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, ale także ciekawie i oryginalnie? Jeśli tak, to jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Supravis Group. To właśnie oni zajmują się wytwarzaniem wytrzymałych opakowań, ale także drukowaniem wybranego przez klienta wzoru na folii. Wykorzystują w tym celu farby rozpuszczalnikowe lub też utwardzane UV, które są odporne na ścieranie, środki konserwujące czy wysoką temperaturę.

Sprzedaż zdrowego jedzenia

Jedzenie na dowóz Bydgoszcz

Chcesz sprawić swojej rodzinie zdrowy, pełnowartościowy obiad? Szukasz dań, które będą smakowały jak domowe? Potrzebujesz profesjonalnego cateringu na imprezy? Zapoznaj się z ofertą firmy Ugotowany z Bydgoszczy. Proponujemy Państwu wysokiej jakości jedzenie na dowóz. Nasze potrawy tworzymy wyłącznie z wysokiej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Dzięki czemu wyrabiane przez nas potrawy posiadają wyjątkowy smak i są bardzo zdrowe. Oferujemy Państwu dania obiadowe, zupy, sałatki i inne potrawy.

Wynajem na event

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Duże imprezy domowe, restauracyjne i plenerowe, wymagają odpowiedniego zaplecza sprzętu do przechowywania i podawania jedzenia. By zaoszczędzić wydatków związanych z kupnem nowej zastawy, polecamy skorzystać z propozycji wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie. Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne akcesoria.