Musujący trunek alkoholowy

wina frizzante

Popularyzowanie wiedzy o różnych rodzajach alkoholu we współczesnym świecie sprawiło, że coraz więcej osób ma świadomość tego czym różnią się między sobą poszczególne odmiany napoi alkoholowych, a także z czym podawać konkretny trunek. Wina frizzante są to napoje alkoholowe o nieco musującym charakterze, co zawdzięczają specjalnej technice produkcji - w dużych kadziach (obecnie metalowych) pod ciśnieniem. Podawane są z reguły jako aperitif. Mogą być również wydawane przy deserach i niektórych rodzajach tapas.

Produkcja reklamówek z nadrukiem

Reklamówki z nadrukiem

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości wyrobów foliowych, przeznaczonych do pakowania różnego rodzaju produktów, koniecznie zapoznaj się z ofertą PPH GABO J. Grabowski. Polecamy między innymi trwałe i estetycznie wyglądające reklamówki z nadrukiem, które staną się prostą, acz doskonałą formą reklamy Twojej firmy. Umieszczone na nich logo, dane firmy, slogan lub grafika pozwolą na rozpoznanie Twojego produktu czy usługi. Zapewniamy wyroby w różnych parametrach, między innymi w typie market czy koszulka.

Opakowania z nadrukiem

Drukowanie na folii

Chciałbyś, aby twoje towary były zapakowane nie tylko w sposób trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, ale także ciekawie i oryginalnie? Jeśli tak, to jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Supravis Group. To właśnie oni zajmują się wytwarzaniem wytrzymałych opakowań, ale także drukowaniem wybranego przez klienta wzoru na folii. Wykorzystują w tym celu farby rozpuszczalnikowe lub też utwardzane UV, które są odporne na ścieranie, środki konserwujące czy wysoką temperaturę.