Skorzystaj z oferty Pod-Koziołkiem

Obsługa cateringowa szkoleń

Niezwykle bogate doświadczenie naszej restauracji w usługach cateringowych oraz doskonała znajomość kuchni polskiej i światowej sprawiają, że możemy zaproponować państwu najlepsze menu w Poznaniu. Dostosowujemy jadłospis do indywidualnych potrzeb każdego klienta, obsługując zarówno instytucje, klientów prywatnych, jak i firmy. Służymy profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, sprawdzamy się podczas imprez plenerowych i bankietów. Zapewniamy najwyższą jakość w każdym aspekcie naszej działalności.

Dania obiadowe

Dania obiadowe

Jesteśmy firmą, która od ponad 35 lat specjalizuje się w przygotowywaniu wyśmienitych posiłków. Z myślą o naszych Klientach tworzymy pyszne gotowe obiady do domu. Wszystkie nasze dania wykonujemy wyłącznie ze świeżych składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Polecamy między innymi: leczo, rumsztyk i kuskus.

Japońska kuchnia w Radomiu

sushi Radom

Dzięki naszej restauracji Radom ma szansę smakować japońskiej kuchni każdego dnia tygodnia. Jesteśmy miłośnikami japońskiego sushi, które przygotowujemy dla Państwa z produktów od sprawdzonych dostawców. Dbamy o świeżość składników i odpowiednie przygotowanie dań. Realizujemy zamówienia na dostawę indywidualne oraz dla grup.

Markowe produkty Addvena

Karmy bezzbożowe

Dzięki naszym produktom spożywczym Twój pupil będzie cieszył się zdrowiem oraz świetnym samopoczuciem. Proponujemy między innymi karmy bezzbożowe dla psa bogate w składniki odżywcze takie jak białka oraz zdrowe tłuszcze. Proponowane produkty spożywcze dla zwierzaków wyróżniają się również wysoką zawartością antyoksydantów oraz witamin.

Oleje naturalne

Sklep z ziarnami

Ekologiczny styl życia staje się coraz bardziej modny. To skutek zarówno działań rządu, jak i różnych grup lobbystycznych. Sklep z ziarnami jest miejscem, w którym można odnaleźć także oleje nierafinowane zimnotłoczone. Na stronie znajdują się produkty o naturalnych składach bez żadnych szkodliwych konserwantów.