Mechaniczne przekaźniki

Przekaźnik czasowy

Hurtownia elektryczna El-Dar oferuje sprzedaż najwyższej jakości przekaźników czasowych, które służą do sterowania układami automatyki w domu oraz w przemyśle. Świetnie sprawdzają się w urządzeniach, które wspomagają wentylację, ogrzewanie, oświetlenie czy sygnalizację świetlną. Każde z rozwiązań pracuje w kilku trybach, takich jak opóźnione załączanie, wyłączanie, a także ich wersje cykliczne. Mają one także opcję mechanicznej nastawy okresu pracy, dając Użytkownikowi swobodę korzystania z mechanizmu.

TIK-SOFT - narzędzie informatyczne do sprawnej rachunkowości

Program do pełnej księgowości

Obowiązki biurokratyczne, które na każdego przedsiębiorce nakłada ustawodawca generują bardzo duże koszty związane przede wszystkim z zatrudnianiem dodatkowych pracowników. Ponadto należy wiedzieć jaki podatek odprowadzić za zakup tego czy innego przedmiotu lub usługi. Pomyłka może nas drogo kosztować. Dlatego też firma TIK-SOFT poleca program do pełnej księgowości. Mnogość opcji i rozwiązań, które daje nasze narzędzie pozwoli na sprawne rozliczanie wszystkich czynności podejmowanych przez przedsiębiorstw.

By nie nosić ciężkich materiałów we własnych rękach

wózki ogrodowe

By transportować ciężkie donice, worki z ziemią czy żwirem, a także by przewozić ciężkie, dekoracyjne kamienie. Takie zadania spełniają nasze wózki ogrodowe. To solidnie skonstruowane, łatwe w prowadzeniu urządzenia o mocnych, amortyzujących kołach. Dzięki zabezpieczeniom na platformach towar ułożony na nich jest bezpieczny i nie zsunie się, nawet w czasie jazdy po nierównej powierzchni.

Foliowanie

Pakowanie produktów

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zajmuje się konfekcjonowaniem. Naszą specjalizacją jest pakowanie produktów spożywczych, kosmetycznych czy technicznych. Wykonujemy je kompleksowo, począwszy od składania opakowań kartonowych aż po etykietowanie. W ramach co-pakingu towarów oferujemy także ich magazynowanie.

Barwniki do tworzyw

Barwienie materiałów

Jesteśmy producentem koncentratów do tworzyw sztucznych. Oferujemy barwienie materiałów, zarówno pierwotnych, jak i surowców poprodukcyjnych czy recyklingowych. Zapewniamy możliwość modyfikacji zamówionego produktu i dodania do niego stabilizatorów UV, uniepalniaczy lub wypełniaczy mineralnych. Dobieramy kolorystykę zgodnie z katalogami RAL i Pantone, lub na wzór wysłany przez Klienta.

Budowa maszyn

Produkcja sprężyn

Są niewielkim, choć istotnym technicznym elementem różnych mechanizmów. Produkcja sprężyn ma ogromne znaczenie dla wielu gałęzi przemysłu, o czym przekonaliśmy się nie raz podczas naszej 30-letniej historii. Spiralne wkręty znajdują się w amortyzatorach, sprzęcie rolniczym, pojazdach czy meblach. Naszym klientom oferujemy m.in. artykuły naciskowe, skrętne, talerzowe i śrubowe.

Odlewnia metali

Obróbka skrawaniem aluminium

W konstrukcjach metalowych każdy z elementów musi być precyzyjnie dopracowany. Wykonywana przez naszą firmę obróbka skrawaniem w aluminium opiera się na wstępnej pracy nad powierzchnią oraz kształtowaniem materiału wraz z perfekcyjnym wykończeniem. W ramach naszych usług wykonujemy toczenie, frezowanie oraz wiercenie.

System ocieplający

Gazowa pompa ciepła

Dostarczamy innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań hotelom, siedzibom biur i klientom indywidualnym. Jako oficjalni przedstawiciele firmy Panasonic montujemy oraz serwisujemy takie sprzęty marki, jak gazowa pompa ciepła, która odzyskuje energię z odpadów silnikowych, a także systemy klimatyzacyjne. Kompleksowo doradzimy i naprawimy usterki.

Kasy fiskalne

Terminale płatnicze

Oferowane przez naszą firmę z Elbląga terminale płatnicze cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Przyciągają one uwagę naszych klientów swoją atrakcyjną ceną oraz praktycznością w zastosowaniu. Proponujemy zawsze sprawdzone i najlepsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Promienniki ciepła

Promienniki ciepła

Teo Term to firma proponująca swoim klientom wydajne ogrzewanie hal, za sprawą którego możliwe jest nie tylko uzyskiwanie odpowiedniego ciepła w danych pomieszczeniach, ale także wykorzystywane są do uzyskiwania odpowiedniego suszenia danych powierzchni, które zostały pomalowane, polakierowane czy pokryte inną powłoką.

Systemy nagłaśniające

sprzęt nagłaśniający

Organizujesz dużą konferencję, wykład lub inne spotkanie z wieloma uczestnikami? Warto w pierwszej kolejności zadbać o wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, który jest dostępny w naszym sklepie online. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą także urządzenia do tłumaczeń symultanicznych.

Akumulatory na magazyn

Baterie do wózków widłowych

Prowadzisz swoją firmę, której oś stanowi magazyn i jego wyposażenie? Może zaopatrzyłeś się już w środki transportu, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu zyski, ale o czymś jeszcze zapomniałeś? Jeśli ta rzecz to baterie do wózków widłowych, to zapraszamy do naszego sklepu. Dostaniesz je u nas w wersji trakcyjnej.

instalacje pneumatyczne

instalacje pneumatyczne

Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne instalacje pneumatyczne, jakie wykorzystywane są przez specjalistów. Przygotowane przez nas rozwiązania to rozmaite elementy z zakresu nowoczesnej automatyki, usprawniającej wykonywanie codziennych prac w przedsiębiorstwach licznych naszych klientów. Zapraszamy!

sznurek jutowy gruby

sznurek jutowy gruby

Sznurek jest tak stary jak cywilizacja. Ten przedmiot sprawdza się przy wielu zastosowaniach, takich jak na przykład konstrukcje czy transport. Obecnie jednak najczęściej wykorzystywany jest do pakowania. Sznurek jutowy jest mocny i pozwala zabezpieczyć paczkę, tak aby pozostała zamknięta. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Suszarnie do zboża

Suszarnie do zboża

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy urządzenia takie jak suszarnie do zboża oraz inne maszyny rolnicze. Szczegóły oferty zaprezentowane są na naszej stronie internetowej. Wszelkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty i pozwolenia na eksploatację. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty - https://agremo.pl/oferta/suszarnie/

Oprogramowanie do zarządzania produkcją

Oprogramowanie do zarządzania produkcją

Perfekcyjna spółka APLIXCOM Solutions to od kilku miesięcy lider na trudnym rynku, który obejmuje takie rozwiązania jak systemy ERP dla firm. Nasza nieposzlakowana firma oferuje zasobną gamę usług, która zawiera między innymi zawsze wysokiej jakości system ERP, oprogramowanie do zarządzania produkcją czy też controlling różnego rodzaju. Jeżeli zastanowiła Was nasza propozycja oraz potrzebujecie otrzymać większą pulę wiadomości o niej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Folie termokurczliwe

Folia poliolefinowa

W ofercie posiadamy m.in. tworzywa termokurczliwe. Folia poliolefinowa może być stosowana przy produktach w różnych kształtach. Dzięki kurczeniu się pod wpływem ciepłego powietrza zapewnia optymalne dopasowanie. Jest przezroczysta, bezwonna i bezsmakowa, dzięki czemu sprawdza się w branży spożywczej i nie tylko.

Wytwarzanie maszyn dla przemysłu

produkcja maszyn przemysłowych

Naszą specjalnością jest produkcja maszyn przemysłowych. W działalności naszej firmy kierujemy się rzetelnością i perfekcjonizmem i cechy te przenosimy na nasze produkty. Wszystkie maszyny wchodzące w skład naszej oferty to produkty wysoko wydajne, wytworzone przy użyciu najlepszych technologii. Korzystając z nich, zyskujecie Państwo sprzęt w pełni sprawny i profesjonalny.

Sprzęt do drukarni

Plotery laserowe

Planujesz uruchomienie swojego własnego biznesu, który będzie zajmował się profesjonalnym przygotowywaniem materiałów poligraficznych? Nowoczesne lokale tego typu wyposażone są w plotery laserowe najnowszej generacji. Nasza firma dostarcza urządzenia tnące do papieru, pochodzące od najbardziej znanych w branży marek.

Groźny elektrosmog

E-smog

Nie od dzisiaj wiadomo, że codzienne korzystanie z techniki nie jest dla nas zdrowe. Wiele lat temu nie musieliśmy martwić się o coś tak szkodliwego jak e-smog ponieważ nie posiadaliśmy telefonów czy inteligentnych lodówek. Proponujemy zakup konwertera energii, który pozwoli czerpać z tej samej częstotliwości Ziemi, co nasi przodkowie;

Cyfrowa technologia VoIP

Cyfrowa technologia VoIP

Naszą specjalnością są nowoczesne technologie komunikacyjne, które dopasowujemy do konkretnych potrzeb naszych klientów. Na co dzień wykorzystujemy takie rozwiązania, jak choćby bramki voip. Świadczymy klientom różne usługi, zawsze starając się działać możliwie kompleksowo i skutecznie. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi profesjonalna telefonia internetowa. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu i poznania nieco dokładniej naszych możliwości. Warto postawić na rozwiązania na miarę XXI wieku.

Telebim LED

Telebim LED

Niezależnie od tego, czy mamy na myśli lokalne wydarzenie, czy też międzynarodowy koncert - elementem i rozwiązaniem, które powinno wspierać taką imprezę powinien być czytelny, funkcjonalny i doskonale przygotowany telebim LED. Nasza firma, jako specjaliści od nowoczesnej technologii, doskonale wie, czego potrzeba współczesnym wydarzeniom kulturalnym i rozrywkowym. Jesteśmy w stanie podjąć się takiego logistycznego zabezpieczenia tego przedsięwzięcia. Obecnie dysponujemy również innymi rozwiązaniami multimedialnymi.

Przenoszenie maszyn

relokacja maszyn

Jedną z od dawna świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo usług jest profesjonalna relokacja maszyn. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tym zakresie jesteśmy w stanie przeprowadzić ją na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Bez względu na to, jakiego typu maszyn dotyczy zlecenie, oraz jakimi charakteryzują się one gabarytami - korzystając z naszej pomocy, możecie być Państwo spokojni o to, że staniemy na wysokości zadania i nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu.

Wytwornice ognia

Wytwornice ognia

Ogromną zaletą takich urządzeń jest łatwość ich montażu oraz możliwość wcześniejszego wypróbowania w danych warunkach atmosferycznych. Takiej możliwości nie dają tradycyjne petardy ani całe zestawy zawierające fajerwerki, ponieważ te wybuchają tylko raz. Do wykonania profesjonalnego pokazu pirotechniki scenicznej wykorzystywane są różnego rodzaju urządzenia, m.in. różnej wielkości projektory ognia oraz gazowe wytwornice ognia i dymu. Pirotechnika potrafi dostarczać przepiękne efekty wizualne. Zapraszamy!

Akcesoria do telefonu

Sklep GSM

Nasz sklep GSM to miejsce, gdzie zakupicie Państwo najbardziej atrakcyjne przedmioty, a dokładniej akcesoria takie jak na przykład etui, szkła ochronne, ładowarki oraz wiele innych w przystępnych cenach. Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia naszego asortymentu, który zaprezentowany został na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej i ciekawej oferty.

Tkaniny laminowane

Tkaniny obiciowe Łódź

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości produkty, wśród których znajdują się wysokiej jakości tkaniny obiciowe. Łódź miasto gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów laminowanych, dzięki czemu nasze tkaniny obiciowe będą Państwu służyć przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Zestawy klocków Creatora

LEGO Creator

Chcesz ulepszyć swoje konstrukcje z popularnych klocków? Jeśli posiadasz zestawy z cyklu LEGO Creator, mamy dla ciebie propozycję. Oświetlenie LED nie tylko wyeksponuje złożony zestaw po zmierzchu, ale nada mu akcent realistyczny. Zapoznaj się z naszą ofertą i porównaj ze swoją kolekcją. Zyskaj światełka i nowe oblicze klocków.

Klucz aktywacyjny Windows 7 Professional

Windows 7 Professional

Oferujemy najpopularniejsze systemy operacyjne na komputery firmowe i osobiste. Windows 7 Professional i jego następca, wersja 11 to najpopularniejsze z obecnie używanych systemów operacyjnych na świecie. Ich wygodny, intuicyjny interfejs zdecydowanie ułatwia pracę i głęboką personalizację. Na system ten dostępne są miliony aplikacji i innych programów, zarówno tych biznesowych, jak i służących do rozrywki. Dzięki regularnym aktualizacjom, Twój system będzie bezpieczny i gotów do działania przez długie lata.