Mechaniczne przekaźniki

Przekaźnik czasowy

Hurtownia elektryczna El-Dar oferuje sprzedaż najwyższej jakości przekaźników czasowych, które służą do sterowania układami automatyki w domu oraz w przemyśle. Świetnie sprawdzają się w urządzeniach, które wspomagają wentylację, ogrzewanie, oświetlenie czy sygnalizację świetlną. Każde z rozwiązań pracuje w kilku trybach, takich jak opóźnione załączanie, wyłączanie, a także ich wersje cykliczne. Mają one także opcję mechanicznej nastawy okresu pracy, dając Użytkownikowi swobodę korzystania z mechanizmu.

TIK-SOFT - narzędzie informatyczne do sprawnej rachunkowości

Program do pełnej księgowości

Obowiązki biurokratyczne, które na każdego przedsiębiorce nakłada ustawodawca generują bardzo duże koszty związane przede wszystkim z zatrudnianiem dodatkowych pracowników. Ponadto należy wiedzieć jaki podatek odprowadzić za zakup tego czy innego przedmiotu lub usługi. Pomyłka może nas drogo kosztować. Dlatego też firma TIK-SOFT poleca program do pełnej księgowości. Mnogość opcji i rozwiązań, które daje nasze narzędzie pozwoli na sprawne rozliczanie wszystkich czynności podejmowanych przez przedsiębiorstw.

Oprawy wiszące i natynkowe

Oświetlenie biurowe led

W firmie należy zadbać o lampy, które zapewnią nie tylko właściwą widoczność, ale również pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. To właśnie gwarantuje proponowane oświetlenie biurowe LED, a w tym oprawy wiszące i natynkowe, reflektory, plafony oraz linie. W ofercie uwzględniono również lampy do zastosowania zewnętrznego.

By nie nosić ciężkich materiałów we własnych rękach

wózki ogrodowe

By transportować ciężkie donice, worki z ziemią czy żwirem, a także by przewozić ciężkie, dekoracyjne kamienie. Takie zadania spełniają nasze wózki ogrodowe. To solidnie skonstruowane, łatwe w prowadzeniu urządzenia o mocnych, amortyzujących kołach. Dzięki zabezpieczeniom na platformach towar ułożony na nich jest bezpieczny i nie zsunie się, nawet w czasie jazdy po nierównej powierzchni.

Foliowanie

Pakowanie produktów

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zajmuje się konfekcjonowaniem. Naszą specjalizacją jest pakowanie produktów spożywczych, kosmetycznych czy technicznych. Wykonujemy je kompleksowo, począwszy od składania opakowań kartonowych aż po etykietowanie. W ramach co-pakingu towarów oferujemy także ich magazynowanie.

Serwis urządzeń pomiarowych

Naprawa wag

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w które poza dużym asortymentem naszego sklepu wchodzą: serwis i naprawa wag elektronicznych i mechanicznych oraz legalizacja. Co więcej, zajmujemy się również rozpoznawaniem pojedynczych usterek oraz wymianą popsutych akcesoriów jak wyświetlacze, drukarki, czy skanery kodów.

Moduły PV

Instalacje fotowoltaiczne cena

Dla uzyskania niezależności energetycznej polecamy skorzystanie z naszych usług. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają zamieniać światło słoneczne w prąd. Cena zamontowania tego typu modułów w dużej mierze uzależniona jest od ilości paneli, które klient chce posiadać na swoim dachu. Istotnym również jest fakt, czy system PV ma być wyposażony w akumulatory do przechowywania nadwyżki energii.

Barwniki do tworzyw

Barwienie materiałów

Jesteśmy producentem koncentratów do tworzyw sztucznych. Oferujemy barwienie materiałów, zarówno pierwotnych, jak i surowców poprodukcyjnych czy recyklingowych. Zapewniamy możliwość modyfikacji zamówionego produktu i dodania do niego stabilizatorów UV, uniepalniaczy lub wypełniaczy mineralnych. Dobieramy kolorystykę zgodnie z katalogami RAL i Pantone, lub na wzór wysłany przez Klienta.

Maszyny w przedsiębiorstwach

automatyzacja spawania

Jesteśmy firmą specjalizującą się w robotyzacji procesu produkcji. Automatyzacja spawania pozwala na wyeliminowanie błędów ludzkich, szybszą realizację każdego zlecenia, redukcję kosztów w obszarze ochrony zdrowia, a także optymalizację zużycia materiałów. Opracowaliśmy autorską linię maszyn działającą w największych przedsiębiorstwach.

czujnik ruchu

Zajmujemy się takimi produktami jak czujnik ruchu oświetlenie, lampa z czujnikiem ruchu, sterowniki LED, zasilacze LED czy nowoczesne oświetlenie ledowe. Wejdź na stronę www naszej firmy i zapoznaj się z zamieszczoną tam ofertą lub umów się telefonicznie. Proszę pamiętać o naszych wyjątkowych czujnikach ruchu oświetlenia. Nasza działalność od początku istnienia koncentruje się na sugerowaniu naszym klientom atrakcyjnej asortymentu handlowej, która sprosta Państwa różnorodnym potrzebom.

Budowa maszyn

Produkcja sprężyn

Są niewielkim, choć istotnym technicznym elementem różnych mechanizmów. Produkcja sprężyn ma ogromne znaczenie dla wielu gałęzi przemysłu, o czym przekonaliśmy się nie raz podczas naszej 30-letniej historii. Spiralne wkręty znajdują się w amortyzatorach, sprzęcie rolniczym, pojazdach czy meblach. Naszym klientom oferujemy m.in. artykuły naciskowe, skrętne, talerzowe i śrubowe.

Informatyczne ułatwienie dla producentów

program do produkcji okien

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi informatycznych dla klientów biznesowych. Proponowany przez nas program do produkcji okien oraz drzwi pozwala na szybkie reagowanie na zmiany. Ponadto nasza technologia znacznie ułatwia proces zakupu niezbędnych modułów i akcesoriów przygotowując zbiorczy formularz do zamówienia.

Odlewnia metali

Obróbka skrawaniem aluminium

W konstrukcjach metalowych każdy z elementów musi być precyzyjnie dopracowany. Wykonywana przez naszą firmę obróbka skrawaniem w aluminium opiera się na wstępnej pracy nad powierzchnią oraz kształtowaniem materiału wraz z perfekcyjnym wykończeniem. W ramach naszych usług wykonujemy toczenie, frezowanie oraz wiercenie.

Reduktory ciśnienia

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą ofertową naszej firmy, która od lat wykonuje dla Państwa produkty umożliwiające zwiększenie bezpieczeństwa w Państwa instalacjach gazowych, zarówno w licznych budynkach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych, w tym nasz reduktor gazu. Reduktor gazu umożliwia bowiem regulowanie przepływu gazu w danej instalacji gazowej. Przeznaczone są zarówno do układów wysokiego, jak i niskiego ciśnienia. Stosowane są one do gazu ziemnego oraz innych rodzajów gazu.

Kasy fiskalne Bielsko-Biała

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sprzętu elektronicznego przeznaczonego dla biur i firm, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Promes z Bielska-Białej. Proponujemy szeroki wybór urządzeń, w tym także kas fiskalnych, które pozwolą na wyposażenie każdej działalności. Oferujemy modele różnego typu.

System ocieplający

Gazowa pompa ciepła

Dostarczamy innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań hotelom, siedzibom biur i klientom indywidualnym. Jako oficjalni przedstawiciele firmy Panasonic montujemy oraz serwisujemy takie sprzęty marki, jak gazowa pompa ciepła, która odzyskuje energię z odpadów silnikowych, a także systemy klimatyzacyjne. Kompleksowo doradzimy i naprawimy usterki.

Instalacje fotowoltaiczne - Kraków

Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Proponowane przez nas instalacje fotowoltaiczne bazują na odnawialnych źródłach energii, dzięki czemu nie wpływają one niekorzystnie na otaczające nas środowisko zewnętrzne. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu systemy pozyskiwania energii z naturalnych zasobów, jakie znajdują się w naszym otoczeniu. Nasi fachowcy zaprojektują dla Was odpowiednie instalacje, dopasowane do wielkości, położenia Waszych domów czy innego rodzaju budynków. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w okolicy Krakowa.

Silniki hydrauliczne

Wszystkie osoby zajmujące się branżą motoryzacyjną serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Proponujemy szeroką gamę urządzeń, takich jak siłowniki hydrauliczne. Są to niezawodne sprzęty, które spełniają swoją funkcję nawet w trudnych warunkach. Udostępnione są one w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu cieszą się zainteresowaniem wśród wielu klientów. Nasze silniki hydrauliczne to również połączenie świetnej jakości i funkcjonalności. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

Kasy fiskalne

Terminale płatnicze

Oferowane przez naszą firmę z Elbląga terminale płatnicze cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Przyciągają one uwagę naszych klientów swoją atrakcyjną ceną oraz praktycznością w zastosowaniu. Proponujemy zawsze sprawdzone i najlepsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Promienniki ciepła

Teo Term to firma proponująca swoim klientom wydajne ogrzewanie hal, za sprawą którego możliwe jest nie tylko uzyskiwanie odpowiedniego ciepła w danych pomieszczeniach, ale także wykorzystywane są do uzyskiwania odpowiedniego suszenia danych powierzchni, które zostały pomalowane, polakierowane czy pokryte inną powłoką.

Oczyszczacz - konserwacja

Czyszczenie nawilżacza powietrza

Aby służył nam długo i bez problemu radził sobie z cząsteczkami brudu, konserwację i czyszczenie nawilżacza powietrza należy wykonywać regularnie. W przypadku naszego produktu, utrzymanie go w dobrym stanie jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu, dzięki czemu możemy liczyć na jego stałą i satysfakcjonującą eksploatację.

Naprawa drukarek

Działania naszej firmy z okolic Opola opierają się nie tylko na stworzeniu ciekawej oferty sprzedaży, ale również usługi związane z naprawą drukarek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować państwu pełne wsparcie i pomoc podczas wyposażania biura w nowoczesne urządzenia. Dysponujemy także wieloma zamiennikami tuszy i tonerów.