Hotel Aurora - sposób na doskonały wypoczynek

Hotel spa

Szukasz idealnego miejsca na urlop? Zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie wyjątkowy luksus, który pozwoli Ci nabrać zupełnie nowych sił i cieszyć się nadzwyczajnym komfortem? Jeżeli tak to doskonałą opcją okaże się dla Ciebie Aurora - hotel SPA nad morzem. U nas będziecie mogli cieszyć się doskonałą lokalizacją tuż obok mola, bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży, a także możliwością korzystania z licznych atrakcji turystycznych. Co więcej, zapraszamy także do naszej strefy Wellness oraz serwującej doskonałe dania restauracji.

Hotel Miłosz - sposób na udany urlop

Noclegi Kaszuby

Zależy nam na tym, aby każdy z Was musiał cieszyć się doskonałym zakwaterowaniem - takim, które pozwoli Wam cieszyć się relaksem na najwyższym poziomie. Hotel Miłosz na Kaszubach to idealne miejsce na noclegi dla każdego, kto szuka spokoju i pragnie zapewnić sobie naprawdę bardzo bliski kontakt z naturą.

Pokoje gościnne Aldian

Proponujemy na wynajem na czas urlopu apartamentów w Szczyrku. To doskonała alternatywa dla drogich hoteli. Kwatery są czyste, elegancko urządzone, a także zaopatrzone w niezbędne udogodnienia. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną ofertą. Gwarantujemy lokale doskonale usytuowane, przestronne, idealne do wypoczynku z rodziną lub grupą znajomych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zwiedzanie stolicy świata

Wycieczki New York

Jest to chyba najbardziej oblegane miasto Stanów Zjednoczonych. Różnorodność kulturowa, majestatyczne wieżowce, Metropolitan Opera, architektura, niesamowite kulinaria, sport, muzyka... Wycieczki do New Yorku z naszym przewodnikiem to jednak nie tylko odwiedzenie najciekawszych punktów na mapie miasta, ale również poznanie go od strony jego mieszkańców.

Komfortowe noclegi nad morzem

Noclegi blisko morza Rewal

Marzysz o widoku Bałtyku o poranku? Łagodnym szumie fal, który obudzi Cie o świcie? Pensjonat w Rewalu oraz noclegi, które oferujemy to doskonały sposób na to, aby zrealizować swoje marzenia. Komfortowe apartamenty, wszelkie udogodnienia oraz bliskość plaży - to warunki, które pozwolą zapomnieć o obowiązkach i codzienności. Noclegi w pokojach i apartamentach Willi Florek, to także możliwość skorzystania ze wszelkich udogodnień i atrakcji, które na turystów czekają w okolicy. Zachęcamy do cieszenia się pobytem w tak niezwykłym miejscu.