Sale konferencyjne - Olympic

Hotele konferencyjne

Hotele we Wronkach są eleganckie i dobrze zlokalizowane, jednak uważamy, że to właśnie nasz hotel Olympic jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie - proponujemy w nim korzystne warunki zakwaterowania, pełen komfort, luksus i obsługę na najwyższym poziomie. Inne hotele konferencyjne nie oferują tego co my! Nasi goście zawsze wyjeżdżają z naszego hotelu zadowoleni najlepszymi warunkami zakwaterowania, przestronnymi salami konferencyjnymi i smacznym bufetem. Dlatego jeśli masz ochotę na całkowity wypoczynek, odwiedź nasz hotel Olympic we Wronkach. Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Hotel Aurora - sposób na doskonały wypoczynek

Hotel spa

Szukasz idealnego miejsca na urlop? Zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie wyjątkowy luksus, który pozwoli Ci nabrać zupełnie nowych sił i cieszyć się nadzwyczajnym komfortem? Jeżeli tak to doskonałą opcją okaże się dla Ciebie Aurora - hotel SPA nad morzem. U nas będziecie mogli cieszyć się doskonałą lokalizacją tuż obok mola, bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży, a także możliwością korzystania z licznych atrakcji turystycznych. Co więcej, zapraszamy także do naszej strefy Wellness oraz serwującej doskonałe dania restauracji.

Hotel Miłosz - sposób na udany urlop

Noclegi Kaszuby

Zależy nam na tym, aby każdy z Was musiał cieszyć się doskonałym zakwaterowaniem - takim, które pozwoli Wam cieszyć się relaksem na najwyższym poziomie. Hotel Miłosz na Kaszubach to idealne miejsce na noclegi dla każdego, kto szuka spokoju i pragnie zapewnić sobie naprawdę bardzo bliski kontakt z naturą.

Pokoje gościnne Aldian

Proponujemy na wynajem na czas urlopu apartamentów w Szczyrku. To doskonała alternatywa dla drogich hoteli. Kwatery są czyste, elegancko urządzone, a także zaopatrzone w niezbędne udogodnienia. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną ofertą. Gwarantujemy lokale doskonale usytuowane, przestronne, idealne do wypoczynku z rodziną lub grupą znajomych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.