Hotel Miłosz - sposób na udany urlop

Noclegi Kaszuby

Zależy nam na tym, aby każdy z Was musiał cieszyć się doskonałym zakwaterowaniem - takim, które pozwoli Wam cieszyć się relaksem na najwyższym poziomie. Hotel Miłosz na Kaszubach to idealne miejsce na noclegi dla każdego, kto szuka spokoju i pragnie zapewnić sobie naprawdę bardzo bliski kontakt z naturą.

Komfortowe noclegi nad morzem

Noclegi blisko morza Rewal

Marzysz o widoku Bałtyku o poranku? Łagodnym szumie fal, który obudzi Cie o świcie? Pensjonat w Rewalu oraz noclegi, które oferujemy to doskonały sposób na to, aby zrealizować swoje marzenia. Komfortowe apartamenty, wszelkie udogodnienia oraz bliskość plaży - to warunki, które pozwolą zapomnieć o obowiązkach i codzienności. Noclegi w pokojach i apartamentach Willi Florek, to także możliwość skorzystania ze wszelkich udogodnień i atrakcji, które na turystów czekają w okolicy. Zachęcamy do cieszenia się pobytem w tak niezwykłym miejscu.

Pokój w polskich górach

Nocleg w górach Kaczawskich

Poszukując zakwaterowania koniecznie odwiedź naszą stronę! Oferujemy nocleg w górach Kaczawskich wśród pięknej przyrody oraz spokojnej okolicy. Wysoki standard powoduje, że zabytkowe przestrzenie dawnego młyna są idealnym miejscem na odpoczynek, a profesjonalny personel jest zawsze gotowy by spełnić Państwa oczekiwania.