Hotel Miłosz - sposób na udany urlop

Noclegi Kaszuby

Zależy nam na tym, aby każdy z Was musiał cieszyć się doskonałym zakwaterowaniem - takim, które pozwoli Wam cieszyć się relaksem na najwyższym poziomie. Hotel Miłosz na Kaszubach to idealne miejsce na noclegi dla każdego, kto szuka spokoju i pragnie zapewnić sobie naprawdę bardzo bliski kontakt z naturą.

Komfortowe noclegi nad morzem

Noclegi blisko morza Rewal

Marzysz o widoku Bałtyku o poranku? Łagodnym szumie fal, który obudzi Cie o świcie? Pensjonat w Rewalu oraz noclegi, które oferujemy to doskonały sposób na to, aby zrealizować swoje marzenia. Komfortowe apartamenty, wszelkie udogodnienia oraz bliskość plaży - to warunki, które pozwolą zapomnieć o obowiązkach i codzienności. Noclegi w pokojach i apartamentach Willi Florek, to także możliwość skorzystania ze wszelkich udogodnień i atrakcji, które na turystów czekają w okolicy. Zachęcamy do cieszenia się pobytem w tak niezwykłym miejscu.

Pokój w polskich górach

Nocleg w górach Kaczawskich

Poszukując zakwaterowania koniecznie odwiedź naszą stronę! Oferujemy nocleg w górach Kaczawskich wśród pięknej przyrody oraz spokojnej okolicy. Wysoki standard powoduje, że zabytkowe przestrzenie dawnego młyna są idealnym miejscem na odpoczynek, a profesjonalny personel jest zawsze gotowy by spełnić Państwa oczekiwania.

Pokoje nad morzem Bałtyckim

Pokoje nad morzem

Jeśli chcą Państwo poczuć chłodny powiew znad Bałtyku proponujemy Państwu przepiękne pokoje nad morzem. Zapewniamy, że Wydma Resort & SPA to najlepsze możliwe rozwiązanie na zapewnienie sobie doskonałych wrażeń związanych z pobytem nad naszym pięknym, polskim morzem. Zapewniamy, że nie będą Państwo żałować decyzji o wyborze naszej oferty. Apartamenty i pokoje nad morzem, które Państwu proponujemy wyróżniają się najwyższą jakością wykończenia oraz korzystnymi cenami. Zapraszamy.