Expedition

Imprezy integracyjne Gdańsk

Okazuje się, że również osoby zlecające przygotowanie imprezy integracyjnej mają pewne oczekiwania związane z ich charakterem i przebiegiem, a sprostanie im wcale nie jest zadaniem tak prostym, jak początkowo można by sądzić. Z tego względu podmioty organizujące imprezy integracyjne starają się zainteresować zleceniodawców ich programem i nakłonić do udostępnienia możliwie jak największej liczby informacji na temat firmy jako całości. Rzeczywiście udane imprezy integracyjne to przecież przede wszystkim te, które budzą zadowolenie tak uczestników, jak i zleceniodawców to zaś nie byłoby możliwe, gdyby nie odbywały się one w zgodzie z oczekiwaniami tych podmiotów, które je zlecały.

Coś dla miłośników dwóch kółek

Blog rowerowy

Jeśli podróżowanie to twoja pasja, a sama droga jest równie ważna, co ostateczny cel wojaży, nasza strona internetowa to miejsce dla ciebie. Blog rowerowy kierowany jest do osób ceniących sobie przyjazne środowisku środki lokomocji. Znajdziesz tutaj relacje z wycieczek jednośladem, a także garść przydatnych wskazówek.

Pokój zagadek w Poznaniu

Escape room Poznań

Zapraszamy na pełną niezapomnianych wrażeń wizytę w escape room Fun4Brain w Poznaniu. To wyjątkowe miejsce, pełne zagadek oraz tajemnic do rozwikłania na podstawie pozostawionych w pomieszczeniu wskazówek i podpowiedzi. To jednocześnie rozrywka intelektualna na wysokim poziomie oraz zapewniająca dreszczyk emocji przygoda. A także doskonała propozycja na urozmaicenie imprezy urodzinowej czy integracyjnej.

Pokoje zagadek w Katowicach

escape room Katowice

Jeśli razem ze znajomymi szukacie ciekawego sposobu na spędzenie wolnego popołudnia, to nasz escape room w Katowicach idealnie się do tego nadaje! Oferujemy pokoje o różnych poziomach trudności, utrzymane w klimacie thrillera, kryminalnym czy fabularnym. Na rozwiązanie łamigłówek macie od 60 do 70 minut.

LemFire

Sklep z petardami online

Wynalazek Alfreda Nobla znalazł zupełnie inne zastosowanie, niż sam wynalazca to planował. Dzisiaj służy on nam jako źródło przyjemności estetycznej, współtworząc niezwykle oryginalne, pełne niespotykanych pokazów świetlnych spektakle na niebie. Uświetniają one nie tylko zakończenie roku kalendarzowego i przywitanie nowego, ale również wykorzystywane są na imprezach firmowych, w trakcie wydarzeń kulturalnych oraz w innych sytuacjach. W naszym sklepie - LemFire - znajdą Państwo najciekawsze fajerwerki.