Coś dla miłośników dwóch kółek

Blog rowerowy

Jeśli podróżowanie to twoja pasja, a sama droga jest równie ważna, co ostateczny cel wojaży, nasza strona internetowa to miejsce dla ciebie. Blog rowerowy kierowany jest do osób ceniących sobie przyjazne środowisku środki lokomocji. Znajdziesz tutaj relacje z wycieczek jednośladem, a także garść przydatnych wskazówek.

Pokój zagadek w Poznaniu

Escape room Poznań

Zapraszamy na pełną niezapomnianych wrażeń wizytę w escape room Fun4Brain w Poznaniu. To wyjątkowe miejsce, pełne zagadek oraz tajemnic do rozwikłania na podstawie pozostawionych w pomieszczeniu wskazówek i podpowiedzi. To jednocześnie rozrywka intelektualna na wysokim poziomie oraz zapewniająca dreszczyk emocji przygoda. A także doskonała propozycja na urozmaicenie imprezy urodzinowej czy integracyjnej.

Pokoje zagadek w Katowicach

escape room Katowice

Jeśli razem ze znajomymi szukacie ciekawego sposobu na spędzenie wolnego popołudnia, to nasz escape room w Katowicach idealnie się do tego nadaje! Oferujemy pokoje o różnych poziomach trudności, utrzymane w klimacie thrillera, kryminalnym czy fabularnym. Na rozwiązanie łamigłówek macie od 60 do 70 minut.

LemFire

Sklep z petardami online

Wynalazek Alfreda Nobla znalazł zupełnie inne zastosowanie, niż sam wynalazca to planował. Dzisiaj służy on nam jako źródło przyjemności estetycznej, współtworząc niezwykle oryginalne, pełne niespotykanych pokazów świetlnych spektakle na niebie. Uświetniają one nie tylko zakończenie roku kalendarzowego i przywitanie nowego, ale również wykorzystywane są na imprezach firmowych, w trakcie wydarzeń kulturalnych oraz w innych sytuacjach. W naszym sklepie - LemFire - znajdą Państwo najciekawsze fajerwerki.

Skoki spadochronowe w Poznań i okolice

skoki spadochronowe Poznań

Wiele osób poszukuje pierwiastka wolności na ziemi. Jednak czy tutaj można ją spotkać? Czy jest dostępna w pełni swojego istnienia? Tylko skoki spadochronowe są w stanie pokazać nam, czym tak naprawdę jest swoboda i wolność. W Poznaniu organizujemy zarówno jednorazowe wyprawy, jak i kursy dla miłośników tego typu rozrywki. Dbamy o bezpieczeństwo oraz przygotowanie wszystkich uczestników tej ekstremalnej rozrywki. Dzięki temu, pod okiem instruktorów, każdy ma możliwość zdystansowania się do rzeczywistości.

Agencja eventowa

Organizacja konferencji Warszawa

Z oferty naszej agencji evenentowej można skorzystać przy dowolnej okazji. Jedną z dostępnych usług jest organizacja konferencji w Warszawie i nie tylko. Obsługujemy także imprezy w innych miastach oraz w formie online. Zajmujemy się oprawą techniczną, scenografią, cateringiem i innymi aspektami wydarzenia.

Pojazdy na akumulator dla dzieci

Pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie internetowej produktami, które z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania co do jakości oraz bezpieczeństwa. Pojazdy akumulatorowe dla dzieci zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie niekorzystnych czynników i stabilne.