Zaproszenia

Zaproszenia ślubne

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości, oryginalne zaproszenia ślubne, które z pewnością sprawią, że Państwa uroczystość weselna będzie się wyróżniała. To zaproszenia ślubne, które wykonane są z drewna, są zatem niezwykle atrakcyjne i niebanalne. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsza muzyka

Dj wesele Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnego DJ, który gwarantuje wspaniałą zabawę do białego rana. Avantgarde Music to wodzirej na wesele, studniówkę czy też imprezę plenerową. Działa w Krakowie, ale także w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Dopasowuje się do indywidualnego charakteru każdego przyjęcia, dzięki czemu zawsze trafia w gusta gości, a jednocześnie zachęca ich do wspólnej zabawy. Z jego pomocą uroczystość okaże się niezapomniana dla wszystkich uczestników.

Atrakcje dla pań

striptizer wrocław

Heartbreakers to firma, która świadczy profesjonalne usługi striptizerskie dla wszystkich pań, żądnych pierwszorzędnej rozrywki w ostatnich dniach przez ślubem. Nasi tancerze zapewnią rozgrzewającą atmosferę i atrakcyjne gry i zabawy na wieczór panieński. Zatrudniani przez nas panowie przygotują dla Was specjalny pokaz Chippendales.