Coś dla miłośników dwóch kółek

Blog rowerowy

Jeśli podróżowanie to twoja pasja, a sama droga jest równie ważna, co ostateczny cel wojaży, nasza strona internetowa to miejsce dla ciebie. Blog rowerowy kierowany jest do osób ceniących sobie przyjazne środowisku środki lokomocji. Znajdziesz tutaj relacje z wycieczek jednośladem, a także garść przydatnych wskazówek.

LemFire

Sklep z petardami online

Wynalazek Alfreda Nobla znalazł zupełnie inne zastosowanie, niż sam wynalazca to planował. Dzisiaj służy on nam jako źródło przyjemności estetycznej, współtworząc niezwykle oryginalne, pełne niespotykanych pokazów świetlnych spektakle na niebie. Uświetniają one nie tylko zakończenie roku kalendarzowego i przywitanie nowego, ale również wykorzystywane są na imprezach firmowych, w trakcie wydarzeń kulturalnych oraz w innych sytuacjach. W naszym sklepie - LemFire - znajdą Państwo najciekawsze fajerwerki.

Skoki spadochronowe w Poznań i okolice

skoki spadochronowe Poznań

Wiele osób poszukuje pierwiastka wolności na ziemi. Jednak czy tutaj można ją spotkać? Czy jest dostępna w pełni swojego istnienia? Tylko skoki spadochronowe są w stanie pokazać nam, czym tak naprawdę jest swoboda i wolność. W Poznaniu organizujemy zarówno jednorazowe wyprawy, jak i kursy dla miłośników tego typu rozrywki. Dbamy o bezpieczeństwo oraz przygotowanie wszystkich uczestników tej ekstremalnej rozrywki. Dzięki temu, pod okiem instruktorów, każdy ma możliwość zdystansowania się do rzeczywistości.

Agencja eventowa

Organizacja konferencji Warszawa

Z oferty naszej agencji evenentowej można skorzystać przy dowolnej okazji. Jedną z dostępnych usług jest organizacja konferencji w Warszawie i nie tylko. Obsługujemy także imprezy w innych miastach oraz w formie online. Zajmujemy się oprawą techniczną, scenografią, cateringiem i innymi aspektami wydarzenia.